Jakie kulki na jesień ?

/ 6 odpowiedzi
Witam  wszystkich mam pytanie jakich kulek urzywacie o tej porze roku i jakie polecacie (smak srednica) ? Jesli to ma znaczenie to w miejscu w ktorym zamierzam lowic jest 4 m glebokosci  a  na dnie zalega duzo mulu. Czy jakos wzmocnic  kulki , jakie na wlos jakie do necenia czy moze pelet ? z gory dziekuje i pozdrawiam . 
użytkownik39933

Witam  wszystkich mam pytanie jakich kulek urzywacie o tej porze roku i jakie polecacie (smak srednica) ? Jesli to ma znaczenie to w miejscu w ktorym zamierzam lowic jest 4 m glebokosci  a  na dnie zalega duzo mulu. Czy jakos wzmocnic  kulki , jakie na wlos jakie do necenia czy moze pelet ? z gory dziekuje i pozdrawiam . 

ja używam głównie śmierdziuchów i truskawkę ,łowie na kulki 14-16mm czasem 18mm ,na muł polecam kulki pływające ,zadipowane ,nęć drobnym pelletem ,dobra na muł jest też zanęta sypka . pozdro. (2012/10/04 00:47)

użytkownik60174

Cześć!
Na jesień to raczej śmierdziuchy- kałamarnica, krab itd. Zastosuj długi przypon żeby ci ciężarek nie wciągnął kulki pod muł. Najlepiej lekko ją podnieś. Kulki w średnicach >20 mm. Jesienny karp lubi pojeść więc jeśli jeszcze woda jest ciepła to nęć mieszanką pelletów o różnych średnicach.

Połamania na jesiennym  grubasie :)

Pozdro Damian (2012/10/04 15:29)

Mikesz71

mięsne i tylko mięsne ja uzywam własnych na bazie 50/50 i troszke je doprawiam mięskiem.
Znajomi łowili na kulki z zmielonymi szprotkami i mieli wyniki chyba sprawdzę to niedługo może to jest dobra recepta. (2012/10/08 14:05)

pinex77

witam, ja jesienią łowię głównie na mak, na włos zakładam 2do3 ziarenek i do wody, piękne brania karpiowe są pewne a odjazdy widowiskowe. pozdrawiam i połamania. [żartowałem Łuki] (2012/10/10 21:48)

bartosz-kluz

Japońska kałamarnica-ośmiornica podobno najbardziej śmierdzi ja mam pellet 16mm z tego i zobaczymy jutro na rybkach;D (2012/10/13 18:56)

użytkownik140026

ja łowię w jesień na kulki pływające tuti-frutti polecam na karpie i amury (2012/11/24 10:38)