Jakie kopyta rano, a jakie wieczorem?

/ 3 odpowiedzi
Jakie gumy stosujemy rano chodzi mi o kolor a jakie pod wieczór ja rano zakładam jasne białe a pod wieczór te ciemniejsze czy zgadzacie się ze mną??
u?ytkownik47420

spininguje w odrze i nigdy nad tym sie nie zastanawiałem poprostu zakładam np.kopyto i rzucam po kilkunastu rzutach zmieniam kolor rozmiar itp.i tak na kazdym obławianym miejscu.najlepiej sprawdza mi sie rano i wieczorem białe kopyto 7 cm z czerwonym ogonkiem i czarnym grzbietem,odcienie niebieskiego,seledynu,i motoroil.Ale wydaje mi sie że każda woda ma swoje inne ponujące zasady,najlepiej kolego popróbować wszystkiego i samemu wyciągnąć wnioski (2011/04/30 10:45)

kaban

spininguje w odrze i nigdy nad tym sie nie zastanawiałem poprostu zakładam np.kopyto i rzucam po kilkunastu rzutach zmieniam kolor rozmiar itp.i tak na kazdym obławianym miejscu.najlepiej sprawdza mi sie rano i wieczorem białe kopyto 7 cm z czerwonym ogonkiem i czarnym grzbietem,odcienie niebieskiego,seledynu,i motoroil.Ale wydaje mi sie że każda woda ma swoje inne ponujące zasady,najlepiej kolego popróbować wszystkiego i samemu wyciągnąć wnioski

I choć dzieli nas kilkaset kilometrów od ulubionych łowisk to spostrzeżenia mamy podobne.Moim zdaniem w późniejszych godzinach (szczupak to typowy wzrokowiec) bardziej liczy się wibracja przynęty i wtedy wolę obrotówki oraz woblery. (2011/04/30 13:21)

norbert04

nie mam pojecia czy kolor zalezy od pory dnia ale ja zazwyczaj łowie(najczesciej wieczorem) na białe kopyto 7cm z czarnym grzbietem i czerwoną główką i efekty są niezłe. (2011/05/01 14:20)