Jakie jezioro w lubuskiem?

/ 5 odpowiedzi
Witam serdecznie kolegów po kiju.
Mam takie pytanie a mianowicie:
chciałbym zorganizować ze znajomymi wypad na majówkę nad jezioro w lubuskie ale dawno nie wędkowałem w tych rejonach i nie mam pojęcia które jezioro brać pod uwagę. Proszę o jakąś małą podpowiedz.

z góry dziękuję

kacperekrobert7


Proponuję j.Goszcza w Lubrzy bądź j.Lubinieckie k.Świebodzina przy głównej trasie na Poznań (2014/04/06 22:18)

klepa87


siemka dołączam do tematy ponieważ też planuje majówkę w lubuskiem i myślałę o jeziorze NIESŁYSZ chodź wiem o nim tylko tyle że jest bardzo czyste ale nic o populacji drapieżnika ??? może ktoś pomoże lub poleci inne jeziorko?????? (2014/04/07 10:07)

wuran


polecem jezioro Lubiąż
(2014/04/07 19:28)

wirefree


Nieslysz do kapieli jest super, polowic tez mozna ale raczej z lodki i dodatkowo to jest PGR wiec extra doplaty. Znajomy ma tam domek i lowi ale wedlug niego ostatnio cos ciezko o duza rybe chociaz podobnop sa takowe w tym jeziorze bo rybacy wyciagaja sieciami duze sztuki.  (2014/04/07 20:10)

gwarek55


Witam polecam Paklicko Wielkie,ponad 200ha wody,ale uprzedzam z brzegu trudno dostępne,są miejsca,ale trzeba znać topografię jeziora,nad j,jest ośrodek wypoczynkowy-ceny dostępne i możliwość wypożyczenia łodzi.Osobiście uważam ,że Nisłysz jest przereklamowany ,no i obowiązują dopłaty,Lubrza ,Łagow i Świebodzin,może być jest ryba.A jaszcze jedno lubuskie dzieli się na dwa okr.na gorzowskie nie mamy porozumienia i tam obowiązują dopłaty,napiszcie w który rejon Was interesuje. (2014/04/07 21:54)