Zaloguj się do konta

Jakie jaskółki na sandacza?

utworzono: 2017/02/15 17:59
fishing with makarony7

Witam, jakich jaskółek używacie na sandacza? jakich firm i jakie wymiary/kolory? [2017-02-15 17:59]

SlawekNikt

skuteczne-przynety-na-sandacza [2017-02-15 18:10]

Piotr73

W zeszłym roku najlepsze dla mnie były jaskółki westin killer sandaczowy rzeka Odra [2017-02-15 20:06]

okoniowy_bartus

Łowię na jaskóły sandacze i okonie. Oczywiście zedy na większe rozmiary. Często łowię na drop shota, gdzie najlepsze efekty mam na keitechy shad impact 5". kolory najbardziej kłopotliwe pytanie; od naturalnych, przez klasyczną biel i kolory "zgniłe/brudne", na jakis żarówach seledynowych kończąc. Warto wspomnieć o Z-manach (pływające fajne do czeburaszki). Do klasycznego opadu na główce brałbym coś sztywniejszego, jak np. jaskóły lunker city czy berkleya. Najczęściej używam długości 5-6". Ogólnie jaskóły pokazują swoją skuteczność, jak sandacze są niezbyt aktywne i klasyczne kopyta'ripepry nie znajdują u nich uznania ; ) [2017-02-15 20:14]

pstrag222

https://www.youtube.com/watch?v=isnmjImc8kk 
  [2017-02-17 10:02]

pstrag222

http://www.crazyfishermen.pl/artykuly,strona,pokazwpis,porady_i_testy,51 [2017-02-17 10:02]

Ja polecę berkley ripple minnow :) linkami Cię nie zasypie :/ wybacz :) [2017-02-17 12:49]

mossak

Janek poszukaj sobie w necie drop shot rzeka Odra myśle problem się rozwiąże.My robimy to na Wiśle z jaskólkami i jest OK Jak coś pisz. [2017-02-19 20:52]

fishing with makarony7

Panowie, czytałem dużo o jaskółkach na rzeki oraz wody zaporowe. Linki, od użytkownika pstrag222 także widziałem, youtuba także przeleciałem. Moje pytanie było skierowane do użytkowników forum, którzy łowią na jaskółki, żeby oni się wypowiedzieli w tym temacie.

Narazie będę próbował na zaporówce jaskółki Berkleya. Ktoś polecał także Keitech Shad Impact oraz Westin Slimteez. Kupię po dwie sztuki i będę się bawił z sandaczami.  [2017-02-20 09:48]

Pomysl też o keitech live impact :) [2017-02-20 10:08]

damian-wozniak

Fish Arrow FLASH-J Split 4 [2017-02-21 07:49]

yffea

W tym roku Fish Arrow ma też jaskółki w rozmiarach 5 i 7"!! Są mega na sandacza. [2018-08-28 16:46]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia