Jakie haczyki na karpia do przyponów włosowych ?

/ 9 odpowiedzi
Jakie haczyki na karpia do przyponów włosowych
proszę o pomoc myślałem o hakach tandem baits ale trochę drogie
piotrcarp


Haki tandem baitsa sa jedne z tanszych nadajacych sie do lowienia karpi w podobnej cenie masz haki z anacondy a jak chcesz cos lepszego to masz jeszcze np. foxa czy korde ale sa troche drozsze. To jest normalna cena plociowe haczyki mozesz kupic taniej ale wszystko co ma zwiazek z karpiem to cena razy dwa niestety a jest tak a nie inaczej bo firmy produkujace klamoty karpiowe wiedza ze i tak karpiarze to kupia  i maja racje bo kupujemy (2012/03/10 21:42)

rafaello24


A morzesz polecić jakiś model takich haków z tandem baits (2012/03/11 11:44)

piotrcarp


Z tandem baitsa to Evolution,Super light,Specimen2xs, Nailer long shang a z anacondy to: Power carp B988,Cassien ws Hook, Version SMB;WS Special. To masz tu wymienione tansze haki na jakie lowie gdzie jest sporo zaczepow a te drozsze z fosa czy kordy to uzywam na czystej wodzie bez zaczepow a powod prosty czemu tak robie CENA. Wielkosc dobieram do wielkosci przynety wiadomo na kuleczke 14mm nie dasz takiego haka jak na kuleczke24. (2012/03/11 12:54)

rafaello24


a morzesz polecić jakiś najlepszy model z tych haków bede łowił na kulki proteinowe 16-20mm (2012/03/11 13:03)

piotrcarp


Niemam takiego czasami lepiej sie sprawdzal Evolution a czasami inny model.Karpiowanie to taka metoda ze caly czas trzeba kombinowac i trzeba miec wiele modeli hakow i rozne wielkosci a niestety jest to kosztowne. (2012/03/11 19:49)

u?ytkownik16117


Niemam takiego czasami lepiej sie sprawdzal Evolution a czasami inny model.Karpiowanie to taka metoda ze caly czas trzeba kombinowac i trzeba miec wiele modeli hakow i rozne wielkosci a niestety jest to kosztowne.


dokładnie tak jak mówisz Szkoda,że karpiowanie jest tak droga metodą ale cóż kazde hobby jest kosztowne Jest sporo i tanszych i droższych firm wiec jest w czym wybierać,każdy znajdzie cos dla siebie (2012/03/11 19:59)

rafaello24


A jakie rozmiary haków do kulek 16-20mm (2012/03/12 16:35)

damian123102


JA posiadam haki

Anaconda Cassien WS Carp Hook

Mi sie idealnie sprawdzają :D

(2012/03/16 21:55)