Zaloguj się do konta

Jakie gumy na lato ?

utworzono: 2012/03/22 14:56
lin96

witam tak jak w tytule chciałbym przeczytać wasze rady jakie gumy,jakie kolory latem na szczupaka. z góry dzięki za odpowiedz.   [2012-03-22 14:56]

Blancos

Kolego moim zdaniem nie tyle pora roku jest istotna co charakter lowiska. Na jednym lowisku beda braly przedewszystkim biale z np niebieskimi grzbietami na innym np bardziej jaskrawe kolory ale to musisz poznac swoje lowisko... tyle ja wiem ze swojego doswiadczenia ale zobaczmy co maja inni do powiedzenia:) [2012-03-22 15:37]

LuceKK

Tak jak kolega wyżej napisał zależy od łowiska i wielkość raczej z tych mniejszych. Tak jak narybki małe są to gumki też z biegiem czasu coraz większe
[2012-03-22 15:51]

jurcio6

Osobiście polecam Durex, dla mnie jak na razie niezawodne! =]

Nie da się na to pytanie odpowiedzieć, osobiście stosuje zwykle takie przynęty, które imitują to, czym dana ryba się żywi. Jeśli żeruje na płoci, to wybieramy podobną do niej kolorystykę itd. Drugi sposób, to jaskrawe kolory, aby sprowokować rybę do uderzenia - może zadziałać w dni, kiedy brania są anemiczne. Rozmiar gum - różnie, lecz można przyjąć, że większy szczupak musi więcej zjeść, więc guma rzędu 12-15cm nie powinna dziwić. Osobiście stosuję te z przedziały 8-12cm.
[2012-03-22 18:00]

adamek19969

kup różne kolory i rozmiary gum. próbuj ;) sam się przekonasz na jakie będą brały :)
pozdrawiam  [2012-03-22 18:01]

Orsi1

Jak dla mnie to gumy 4play Savage gear'a :PNa okonia/sandacza daję główki jigowe ok. 10 g na szczupaka kupuję z gotowymi systemami z kotwicą :PJeżeli u cb jest dużo zaczepów to polecam haki offsetowe :PA kolory to fungus roach ,perch ,zander, dirty sylver. [2012-03-22 18:55]

xxxczokxxx

Kolego moim zdaniem nie tyle pora roku jest istotna co charakter lowiska. Na jednym lowisku beda braly przedewszystkim biale z np niebieskimi grzbietami na innym np bardziej jaskrawe kolory ale to musisz poznac swoje lowisko... tyle ja wiem ze swojego doswiadczenia ale zobaczmy co maja inni do powiedzenia:)

co tu dużo pisać kolega ujoł to najlepiej  ;)
[2012-03-22 19:14]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia