Jakie gumy są najlepsze na rzeczne szczupaki w maj

/ 4 odpowiedzi
bobus86


niezalezniue od pory roku jesli lowie na gumy to glownie biale,biale z kolorowymi ogonamim,grzbietami.czasami trzeba eksperymentowac z kolorami:) (2011/02/22 13:07)

kaban


Każdy może powiedzieć co na jego łowiskach jest najlepsze i niewątpliwie będzie miał 100% racji w swojej wypowiedzi.Ja zawsze zabieram zapas gum w kilku wielkościach i o różnych kolorach.Zdecydowanie na rzekach wolę rippery,a kolory które najbardziej mi odpowiadają to:perła,seledyn,marchewka,żółty i poczciwy motor oil.Grzbiecik ciemny,dodatek brokatu i czerwonego kolorku nigdy nie zaszkodzi(a może pomóc) i przy słabych braniach dozbrojka. (2011/02/22 17:48)

rafall


Jeżeli chodzi o miejsca w których ja poławiam szczupłe to od maja do końca roku najlepsze jak dla mnie były wszystkie w kolorze białym rozmiar od 5 cm do 12 a jeżeli chodzi o te na które miałem najsłabsze wyniki(lub brak) to były to kolory żółty oraz czerwony ale podkreślam że to dotyczyło rzeki gdzie ja łowię i ryby szczupaczka. Pozdro . (2011/02/22 17:53)

marcin1984tm


Moim zdaniem najlepsze kolory to naturalne. Mój najbardziej łowny to ripper biały z czarnym grzbietem (2011/02/22 19:24)