Jaki wybrać kuter ?

/ 3 odpowiedzi
Może mi ktoś polecić dobra jednostke/kuter rybacki z Władysławowa bo niedługo wybieram sie na dorsza ale nie mam jeszcze uparznonego dobrego kutra a słyszalłem że niektóre wogóle nie szukaja ryby i za przeproszeniem maja wszystko w nosie . Byłbym bardzo wdzieczny za informacje .
Pawelski13


Kolego wystarczy trochę poczytać forum:)
Admirały, Marinero, Nautic i kilka innych. To nie są fryzjerzy. (2014/04/05 21:24)

zbychu57


Admirały szczerze polecam, jedna uwaga! Upewnij się czy rejs nie został odwołany. Osoba odpowiedzialna za kontakt na rejsy Admirała, nie zawsze ma czas na odbieranie telefonów, od wędkarzy rezerwujących wyprawę !!!!!!!!! Bardzo fajna łajba jest w Łebie, nazywa się Kanis, solidny i uczciwy właściciel.  (2014/04/09 20:10)

Pawelski13


O tyle ile znam Pana Krzyśka to on gdy może ( nie jest na rejsie) to odbiera zawsze, jeśli nie on to jego żona pod drugim numerem telefonu. Nie miałem przypadku że rejs został odwołany a nie zostałem o tym poinformowany. Prawie zawsze czeka się do ostatniej aktualizacji pogody żeby nie było lipy (choć są przypadki że prognozy biorą w łeb - ale to akurat nie jest jego czy kogo innego wina) Akurat tej jednostce zależy na klientach i nie wystawiają ich. do wiatru. (2014/04/09 22:01)