Zaloguj się do konta

Jaki wybrać booster?

utworzono: 2011/01/27 16:34
marcin25c

Witam Kolegów !!!
chciałbym żebyście doradzili mi jakie są najskuteczniejsze boostery do stosowania w woreczkach  PVA.
Pozdrawiam
[2011-01-27 16:34]

zależy w jakich porach roku chcesz łowić w lato owocowe lub słodkie

zimą śmierdziuchy krab,ryba

[2011-01-27 17:44]

piotrcarp

witam kolega ma racie zalezy to od pory roku ja najczesciej stosuje rybny ale kazda woda jest inna i musisz sam eksperymentowac jakie zapachy sie sprawdza w twoim lowisku [2011-01-28 09:25]

trebron

Cześć

Nie da się określić konkretnego smaku, nie ma złotego środka. W każdej wodzie jest inaczej, w jednej sprawdzą Ci się słodkości i owoce w drugiej śmierdziuchy, itd.

Pamiętaj też że boostery raczej stosuje się okresie letnim jak już trochę nagrzeje się woda, bo jeżeli z początku sezonu jak woda jest jeszcze lodowata dasz silny aromat np. typu booster to możesz znacznie zmniejszysz swoje szanse na połapanie.

Pozdrawiam
[2011-01-28 20:27]

zibi6663

czy booster lub dip musi byc o smaku (zapachu) kulki? [2012-01-11 21:30]

zibi6663

czy booster lub dip musi byc o smaku (zapachu) kulki?  pewnie glupie pytanie ale naprawde niewiem.wydaje mi sie ze tak ale pewnosci nie mam

[2012-01-13 00:14]

JKarp

CześćZacznę od tego, że powiem, że wcale nie musi być ten sam smak i zapach.Kulki truskawka-ryba dipowałem w słodkiej pomarańczy - miałem zdecydowanie lepsze efekty, niż po dipowaniu w takim samym dipie. Ja ogólnie prawie wcale kulek nie dipuje. Wolę kupić dobre kulki, które po przeleżeniu w wodzie nawet 27 godzin wciąż pachną. Natomiast bardziej preferuję zalewanie peletów liqiudami ponieważ one bardzo fajnie chłoną smaki i zapachy. Liquidy - te dobre to płynne pokarmy w skład których wchodzą płynne proteiny rybne, betaina, melasa, przyprawy, esencje, aromaty, płynna wątroba itp.Janusz JKarp
[2012-01-13 07:17]

macros111

CześćZacznę od tego, że powiem, że wcale nie musi być ten sam smak i zapach.Kulki truskawka-ryba dipowałem w słodkiej pomarańczy - miałem zdecydowanie lepsze efekty, niż po dipowaniu w takim samym dipie. Ja ogólnie prawie wcale kulek nie dipuje. Wolę kupić dobre kulki, które po przeleżeniu w wodzie nawet 27 godzin wciąż pachną. Natomiast bardziej preferuję zalewanie peletów liqiudami ponieważ one bardzo fajnie chłoną smaki i zapachy. Liquidy - te dobre to płynne pokarmy w skład których wchodzą płynne proteiny rybne, betaina, melasa, przyprawy, esencje, aromaty, płynna wątroba itp.Janusz JKar

Witam !Kolego Januszu czy stosowales kiedys albo moze cos wiesz na temat skutecznosci i jakosci pelletu firmy Marcela v.d.Eyde?Prosze o jakies porady na ten temat.Pozdrawiam.

[2012-02-24 20:13]

JKarp

CześćNie stosowałem nic Marcela na karpie oprócz truskawki dawno temu.JK [2012-02-24 21:13]

macros111

CześćNie stosowałem nic Marcela na karpie oprócz truskawki dawno temu.JK
Dzieki,bo zanety maja dosc dobre,to dlatego pytam czy kto cos wie na temat pelletu z tej firmy.Trzymaj sie

[2012-02-24 21:18]

JKarp

CześćDobre pellety ma w swojej ofercie BaitTech:http://www.fishpoint.pl/baittech-m-82.html?filter_id=160JK [2012-02-24 21:29]

tatamarcela

Liquidy - te dobre to płynne pokarmy w skład których wchodzą płynne proteiny rybne, betaina, melasa, przyprawy, esencje, aromaty, płynna wątroba itp.

Janusz JKarp

Jasiu, te dobre... czyli jakich firm polecasz?
[2012-02-28 16:25]

JKarp

CześćCzyli już wiesz :-)JK [2012-02-28 16:49]

Timur2148

Janusz może napisz tutaj jakie firmy. Jak nie możesz to proszę na pw. [2012-12-26 20:59]