Jaki wybrać fotel z Elektrostatyka

/ 5 odpowiedzi
Witam,mam pytanko jaki wybrać fotel żeby był odpowiedni do Feedera i łowienia na odległościówke co będzie najlepszym rozwiązaniem z Elektrostatyka?
u?ytkownik26223


Jeśli używasz ramienia na wędke i fajki to bierz cuzo, Jeśli zwykłych podpórek lub stojaka to polecam FK2. (2018/06/13 13:16)

mariusz2605


Ogólnie używam zwykle krzeselko za 40 zl wiec urzywam podpórek i mysle ze bedzie lepsze rozwiązanie z podpórkami zwyklymi bo mozna ustawic jak się chce więc FK2 chyba wybiorę dzięki za podpowiedz (2018/06/13 15:03)

patryk1113mw


Witam. Ja w tym sezonie zakupiłem sobie fotel z elektrostatyka F5R z całym osprzętem ( fotel, podnóżek, podpórka pod wędkę i stolik) . Po kilku wędkowaniach mogę powiedzieć, że bardzo wygodny i dość solidnie wykonany. Na dłuższe wyprawy taki fotel trochę waży jeśli chciało by się iść daleko na pieszo na miejsce wędkowania to może być uciążliwe, lecz myślę, że każdy z tych foteli ma podobną wagę. To co w nim na plus to uchwyty dzięki, którym można rozbudowywać sobie fotel jak się chce. Pod feeder przedłużane ramię, stoliki, itd. Kupując do kompletu podnóżek mamy całe łóżko karpiowe. Co komu potrzeba tak można go rozbudować o różne elementy. Sam osobiście z powodu, że nieraz trzeba przejść jakiś dystans do fajnego miejsca ( a troche sprzętu wędkarskiego się uzbierało i ciężko się zabrać) planują rozbudowę fotela o jakieś kółka, tak aby można je dołączyć, nakłaść sprzętu i fotel przy okazji służył jako wózek transportowy do sprzętu. Pozdrawiam. (2018/06/15 22:18)

u?ytkownik26223


Fotel F5R jest minimalnie mniejszy i o kilo lżejszy od FK2.

Wymiary FK2
Głębokość: 550 mm
Szerokość: 550 mm
Wysokość: 300-450 mm
Wysokość oparcia: 650 mm
Waga: 8 kg
FK2 jest głębszy ,troszke szerszy ,oparcie troche wyższe.Dla wędkarzy o większych gabarytach jest wygodniejszy.

Wymiary F5R Głębokość: 480 mm
Szerokość: 500 mm
Wysokość: 330-460 mm
Wysokość oparcia: 600 mm
Waga: 7 kg

Podnóżek do Fk2 też można kupić https://sklepdrapieznik.pl/sklep/elektrostatyk/9907-podnozek-pod-fk.html
osprzęt dodatkowy (uchwyt na wędke i tacka pasują i do F5R i do FK2
co do kółek to gdzieś widziełem takie coś tylko nie mogę sobie przypomnieć gdzie. (2018/06/16 10:28)

mariusz2605


Dziękuje za odpowiedzi były bardzo przydatne już wiem co wybrać,pozdrawiam (2018/06/18 09:22)