Jaki wobler najlepszy na ...?

/ 11 odpowiedzi
Więc napiszcie tutaj , jaki według Was jest najlepszy wobler na :
- Szczupaka
- Okonia
- Jazia
- Klenia

Piszcie markę i moden np. salmo pike . OK?
89krzysztof


Może jeszcze Ci te ryby mamy łowić na te woblery ?  (2012/06/06 21:12)

Qoorchuck


Ogarnij się. Skąd mamy wiedzieć jako gust mają ryby w twoim łowisku?!
 ZGŁASZAM POST DO USUNIĘCIA. (2012/06/06 21:19)

buxy


Jeny człowieku... Ja mam swoją ulubioną '' czwórkę'' na te ryby , tylko chcę się dowiedzieć jakie Wy macie ulubione wobki . (2012/06/06 21:20)

buxy


Qoorchuck Ja się pytam jakie są WASZE ulubione przynęty na WASZYCH łowiskach ... (2012/06/06 21:21)

JOPEK1971


Jeny człowieku... Ja mam swoją ulubioną '' czwórkę'' na te ryby , tylko chcę się dowiedzieć jakie Wy macie ulubione wobki .
Patryk.Zapodaj Tę "czwórkę" a może uzyskasz odpowiedz.Ja też mam taką "czwórkę"ale chciałbym poznac najpierw Twoją.
(2012/06/07 00:12)

buxy


Ok
Na szczupaka - Salmo pike
Na okonia - Holo select fighter RH
Na klenia - Salmo Hornet 4 F
Na jazia - Salm Tiny - czerwona biedronka

No to te są (2012/06/07 09:07)

piter1311


Kolego jak dlamnie jest ciężko napisac jaki wobler na jaką rybe,ponieważ zadużo ich posiadam,a i rodzaj dbieram do łowiska,i na jaką rybe sie nastawiam.Moge tylko podac jakich firm używam.Dorado ,Salmo,Jaxon,Kenart,Siek-M,jak również producentów z mojego regionu Maybug,Lavec Rapy  (2012/06/07 09:50)

Profesor


Mnie bardzo sprawdzają się wobki BONITO Jacka Wargockiego (2012/06/07 15:22)

kaban


A ja proponuję abyś sprawdził oferty Dorado, Kenarta i Sieka-jest w czym wybrać. Moje ulubione to te zrobione przez siebie ale tych "firmówek" też używam i nie narzekam. Każde łowisko to inne podejście co do wyboru woblera i moim skromnym zdaniem taki ranking "najlepsza czwórka" ma się nijak co do "normalnego" łowienia. Na 100m rzeki co do kleni muszę użyć przynajmniej 5-ciu woblerków (każdy jest numerem jeden) a co z innymi gatunkami... . (2012/06/07 16:27)

pretorian297


chcialbym przypomniec ze forum wedkarskie jak i inne o tematyce wedkarskiej sluzy by sobie pomagac , odnosic sie do siebie z szacunkiem itp , dlatego oficjalnie zwracam sie do Panów 


89krzysztof   i     Qoorchuck  


i proponuje poczytac Regulamin tego serwisu ( odnosnie poszanowania innych osób a jest taki Punkt )

 młody człowiek grzecznie zadał pytanie , należało by odpowiedziec , lub wogóle tego nie robić zamiast udzielać  idiotycznych wypowiedzi .

(2012/06/10 13:06)