jaki to wobler

/ 10 odpowiedzi / 3 zdjęć
Witam serdecznie kolegów .Proszę o pomoc w identyfikacji oraz przeznaczenia woblerów ze zdjęć .
Dostałem od kolegi lecz nie wiem na jaką rybkę w przyszłości je użyć. Firma ( No Name ).
Z góry dziękuję.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

mazi686

Witam serdecznie kolegów .Proszę o pomoc w identyfikacji oraz przeznaczenia woblerów ze zdjęć .
Dostałem od kolegi lecz nie wiem na jaką rybkę w przyszłości je użyć. Firma ( No Name ).
Z góry dziękuję.
(2015/02/08 09:46)

mazi686

Z góry dziękuję.
(2015/02/08 09:47)

mazi686

Z góry dziękuję.
(2015/02/08 09:47)

ogtw

Woblery te są przeznaczone na głęboką wodę. Firmy nie znam a ryby chyba też nie znają. (2015/02/08 09:53)

metelik

To ja kolorami pojade...

Niebieski i ten z bialym brzuszkiem: na pstraga
Czerwony moze skusic okonia

Szupak ogolnie rzuca sie na wszystko co sie mu w poblizu pyska rusza ale z mojego doswiadczenia nabardziej lubi czerwony z bialym; czerwony ze srebrym i zielony z zoltym ;)

Mam nadzieje, ze pomoglem ;)

Pozdrawiam serdecznie
    Tomasz

P.S.
   Zgadzam sie z kolegami. Ryby nie patrza na to jakiej firmy blyskotka ;) - wazne sa to co rybke wabi - kolor, praca przynety... a nie raz nie dwa natura nas zaskoczy ;) (2015/02/16 23:38)

kaban

Rodzaj steru jednoznacznie wskazuje, że przeznaczone są na głębsze wody. Nie podano ich długości i podejrzewam, że można by ich użyć w poszukiwaniu szczupaków, sandaczy i sumów. Do zestawu pstrągowego mi nie pasują.  (2015/02/17 19:49)

Dos equis xx

Wszystkie mają pod tym samym kontem ster ustawiony więc nie dzieliłbym ich ten na to ten na tamto (2015/02/17 20:44)

metelik

Rodzaj steru jednoznacznie wskazuje, że przeznaczone są na głębsze wody.
Do zestawu pstrągowego mi nie pasują. 

Pstrag zamieszkuje  rowniez jeziora... Sam lowie w Lough Naminna regularnie - srednia glebokosc : 10m, a pstragacze tak od sierpnia zaczynaja wycofywac sie na glebie, wiec SDR jak znalazl.
Na dunajec jednak glebokie nurkowanie to tak srednio, choc nawet ciekawy pomysl aby takim nurkiem poszorowac po dnie rzeki...

Fakt faktem - dlugosci kolega nie podal :( Tak mi wygladaly na zdjeciach na ok 4cm ;)

Pozdrawiam
   Tomek (2015/02/19 02:01)