Jaki to model przynęty ?

/ 6 odpowiedzi
Orientuję się ktoś jaki to jest model ?Kiedyś dostałem do testowania i myślałem że to zwykły szajs i że nawet żaba na to nie weźmie ale jak bardzo się myliłem wiem tylko ja.Niestety została mi już tylko ostatnia taka przynęta i muszę dokupić ale niestety nie mogę znaleźć nigdzie jaki to model

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

SebekKry


Wygląda jak Dragon Chucky tylko nie ma na grzbiecie tych kuleczek. Czy ona jest w środku pusta? Jeśli ma w ogonku dziurkę na atraktorzapachowy to to jest Chycky. (2016/09/18 17:13)

erykom


No ma w ogonku dziurkę (2016/09/18 17:29)

erykom


Sprawdziłem SebekKry to co napisałeś i niestety nie jest to Dragon Chucky chociaż bardzo podobna jest.Nie pamiętam co było napisane na opakowaniu jak otrzymałem te gumki ale jedno jestem pewien że była to jakaś dziwna nazwa firmy lub modelu i nic z takich rzeczy jak Dragon (2016/09/18 17:31)

ryukon1975


Mam takie tylko w innych kolorach. York Hollow Shad , zabytek sprzed kilku dobrych lat nie do kupienia raczej. Dragon Chucky wspomniany wyżej jest prawie identyczny więc możesz śmiało wypróbować. (2016/09/18 18:11)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

erykom


Ryukon1975 zbawco Ty mój;) Trafiłeś w 10 :) Tak to były York Hollow Shad. Już sprawdziłem i wszystko się zgadza.Otrzymałem te gumki z jakieś 2-3 lata temu i o dziwo do dziś są u mnie bardzo łowne jak na zabytek:) I na szczęście są do kupienia jeszcze.U mnie sie sprawdzają na sandacze i szczupaki.Dzieki za pomoc! (2016/09/18 18:47)

ryukon1975


Ja też te gumy wygrałem tu na portalu chyba trzy lata temu. Dwa opakowania w kolorach jak na zdjęciu. Nie złowiłemna nie nic, raz pod nogi odprowadził mi jedną gumę mały szczupak. Gdybyu mnie byly skuteczne to bym je już dawno zostawił na zaczepach.:) (2016/09/18 19:08)