Jaki sprzęt na drapieżniki do 350 zł ?

/ 6 odpowiedzi
Witajcie! Mam mały problem z wyborem kija i kolówrotka na szczupaka i okonia mogę przeznaczy na tę akcję max. 350zl potrzebuje też kilka podstawowych przynęt liczę na pomoc bardziej doświadczonych kolegów z góry dziękuje.   
u?ytkownik57785


Potrzebujesz pogotowie, Policję czy straż, czy wszystkich na raz? Napisz mi na priv poprawnie tytuł wątku, ja go wstawię zamiast tego wołania o pomoc i wtedy odblokuję Ci temat. Ok? (2011/11/08 21:12)

u?ytkownik57785


Poprawiłem, ale na przyszłość zamknę taki tytuł. (2011/11/08 21:49)

piotrcarp


niewiem komu przeszkadza ze ktos napisze pomocy bo mi nie skoro potrzebuje pomocy przy wyborze sprzetu to co w tym dziwnego i zeby zaraz blokowac temat (2011/11/08 22:05)

hbll


Nie ma czegoś takiego jak sprzęt "na szczupaka i okonia". Jest albo na okonia albo na szczupaka. To są dwie zupełnie inne ryby, które wymagają innych kijków itd.

Mam dla ciebie taką propozycję na zestaw (szczupak) :

1) Wędka: Dragon Mystery XT Turbo Spin 10-35g długość 270 cm (jeśli chcesz łowić z brzegu) a jak nastawiasz się głównie na łódź to polecam krótszy kij np. 240 cm. Akcja szczytowa (szybka) - cena ok. 140-150 zł.

2) Kołowrotek: SPRO Passion 730 FD. Nie masz kosmicznego budżetu do wykorzystania na zestaw więc podaję kołowrotek, który za taką cenę będzie odpowiednim wyborem. Ciężko będzie kupić coś lepszego w tej cenie - cena ok. 150 zł

= przy tym wariancie zostaje ci 50 zł na żyłkę i kilka przynęt. Zacznij od tych tańszych np. wahadłówki Polspiningu (Alga 2, Gnom 2, Mors itp) no i kilka gum.


Drugi wariant zakłada wykorzystanie całej kwoty na kij i kołowrotek:

1) Wędka: Dragon Millenium HD Pike 10-35g długość 270 cm (jeśli chcesz łowić z brzegu) a jak nastawiasz się głównie na łódź to polecam krótszy kij np. 240 cm. Akcja szczytowa (szybka). Kij z trochę wyższej półki niż w wariancie pierwszym choć obie wędeczki są godne polecenia - cena ok. 200 zł.

2) Kołowrotek: SPRO Passion 730 FD. Nie masz kosmicznego budżetu do wykorzystania na zestaw więc podaję kołowrotek, który za taką cenę będzie odpowiednim wyborem. Ciężko będzie kupić coś lepszego w tej cenie - cena ok. 150 zł (2011/11/08 22:55)

czerwcowy0520


Kolego odezwij się do mnie na priv, napewno coś znajdziemy... (2011/11/08 23:02)

Elwuo


Witam. Jeżeli zaczynasz przygodę z spiningiem to wiedz że wędka i kołowrotek to nie wszystko, potrzeba jeszcze szczypcy, podbieraka (tu jak kto woli ja nie uzywam),ze 2 pudełka na przynęty, przynęty, jakąś plecionke na kołowrotek (żeby nie tracić tak wielu przynęt), przydały by se tez wodery bo z brzegu ciezko łowić bez wejścia do wody. Wiec policzmy:szczypce 20zł + podbierak 50zł + 2 pudełka 2x 15zł + przynęty (gumy, woblery, obrotówki itp) 250zł + plecionka 120m 0.14 60zł + wodery 150zł = 500zł a gdzie jeszcze wędka i kołowrotek.. (2011/11/09 20:22)