Zaloguj się do konta

Jaki smak zanęty na leszcza

utworzono: 2012/09/23 22:23
sensas1910

Cześć jaką proponujecie zanętę na leszcze ? Będę łowił na feedera i bata :)) w Słupcy na zalewie .. Ja bym z chęcią kupił Lorpio 2kg na leszcze i piernika do niej bym dodał :) ewentualnie gliny rozpraszającej . Proszę o pomoc jadę tam dopiero pierwszy raz ;l [2012-09-23 22:23]

Jurant

Wystarczy sam'' leszcz magnetic ''lorpio 2kg.On ma w sobie piernik
[2012-09-24 07:10]

wiechu76

Dobry dodatek to anyż i konopie prażone.
[2012-09-24 08:41]

MateuszR86

Wystarczy sam'' leszcz magnetic ''lorpio 2kg.

[2012-09-24 09:43]

mario117

Tak jak kolega Wiechu 76 napisał: konopie prażone ostatnio miałem super wyniki.

pozdrawiam

[2012-09-24 21:44]

stan666

najlepiej nic nie dodawaj [2012-09-26 10:06]

MASTINO

Jakiej zanęty byś leszczowi nie zrobił, to pamiętaj, ze uwielbia on MELASE. [2012-09-26 10:31]

Ig-or

Jest duża róznica jeśli konopie się upraży lub ugotuje? [2012-09-26 19:25]

pmizera87

Spróbuj melasy w płynie , albo copro-melasy oraz atraktora leszcz-belge Trapera. To na cieplejszą porę. A jesienią miałem kiedyś dobre wyniki z czosnkiem. Ale nie mieszaj czosnku ze słodyczami.

[2012-09-27 10:21]

JKarp

Spróbuj melasy w płynie , albo copro-melasy oraz atraktora leszcz-belge Trapera. To na cieplejszą porę. A jesienią miałem kiedyś dobre wyniki z czosnkiem. Ale nie mieszaj czosnku ze słodyczami.

CześćPaweł dlaczego nie mieszać tego czosnku ze słodyczami a jeśli to z jakimi?Czosnek-wanilia bardzo dobre połączenie.Czosnek-scopex jeszcze lepsze.Czosnek-miód z odrobiną cayen lub caradamonu:-)))))Jesienią czosnek jest jednym z lepszych zapachów nie tylko na leszcze ale i na karpie.JK [2012-09-27 11:04]

przemo1980

Każda woda rządzi się swoimi prawami. Na jednej wodzie sprawdzi się np; kolendra, a na innej już nie koniecznie.
Ja praktycznie co wypad stosuję wanilie + kolendra, no i oczywiście melasa, to podstawa:)
Teraz na chłodniejsze dni właśnie warto postawić na czosnek, tylko żeby nie przekombinować , bo nie do każdej zanęty będzie pasował.
[2012-09-27 17:54]

przemo1980

CześćPaweł dlaczego nie mieszać tego czosnku ze słodyczami a jeśli to z jakimi?Czosnek-wanilia bardzo dobre połączenie.Czosnek-scopex jeszcze lepsze.Czosnek-miód z odrobiną cayen lub caradamonu:-)))))Jesienią czosnek jest jednym z lepszych zapachów nie tylko na leszcze ale i na karpie.JK

O tym czosnku z wanilią nie myślałem, ale może warto wypróbować...
[2012-09-27 17:59]

abra1990

Witam,
Ja ostatnio miałem na Sasku świetne wyniki używając zanęty Draagon Leszcz melasa, i podsypywałem w międzyczasie  zwykła kukurydzą z puszki zakupioną na szybkiego w biedronce, i powiem wam że było zdumiewająco, sztuki poniżej kilograma na łowisku nie miałem, rekordzik to 3,2 kg, myślę ze niech kolega spróbuje takiego dywanika z kukurydzy. pozdrawiam

PS. na priv mogę dać przepis na zanętę opartą na kuku pastewnej :)

[2012-09-27 18:10]

garbik23145

MELASA I PIERNIK TAKIE ZAPACHY :)
[2012-09-27 19:10]

adrianek19921

Zanęta z ochotką jest dobra na tę porę roku,tylko nie pamiętam jakiego producenta:)Ja w zimniejsze pory roku kombinuje z robactwem i u mnie to dziala:) dużo mięska,ryba szykuje się do zimy także grubo i tłusto;) Pęczak+makaron do tego trochę sypkiej zanęty z robakami;)u mnie to działa,lecz teraz nie mam czasu chodzić na rybki niestety:(Pozdrawiam. [2012-09-27 19:11]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia