Jaki smak zanęty na leszcza

/ 14 odpowiedzi
Cześć jaką proponujecie zanętę na leszcze ? Będę łowił na feedera i bata :)) w Słupcy na zalewie .. Ja bym z chęcią kupił Lorpio 2kg na leszcze i piernika do niej bym dodał :) ewentualnie gliny rozpraszającej . Proszę o pomoc jadę tam dopiero pierwszy raz ;l
Jurant


Wystarczy sam'' leszcz magnetic ''lorpio 2kg.On ma w sobie piernik (2012/09/24 07:10)

wiechu76


Dobry dodatek to anyż i konopie prażone. (2012/09/24 08:41)

MateuszR86


Wystarczy sam'' leszcz magnetic ''lorpio 2kg.
(2012/09/24 09:43)

mario117


Tak jak kolega Wiechu 76 napisał: konopie prażone ostatnio miałem super wyniki.

pozdrawiam

(2012/09/24 21:44)

stan666


najlepiej nic nie dodawaj (2012/09/26 10:06)

MASTINO


Jakiej zanęty byś leszczowi nie zrobił, to pamiętaj, ze uwielbia on MELASE. (2012/09/26 10:31)

Ig-or


Jest duża róznica jeśli konopie się upraży lub ugotuje? (2012/09/26 19:25)

pmizera87


Spróbuj melasy w płynie , albo copro-melasy oraz atraktora leszcz-belge Trapera. To na cieplejszą porę. A jesienią miałem kiedyś dobre wyniki z czosnkiem. Ale nie mieszaj czosnku ze słodyczami.

(2012/09/27 10:21)

JKarp


Spróbuj melasy w płynie , albo copro-melasy oraz atraktora leszcz-belge Trapera. To na cieplejszą porę. A jesienią miałem kiedyś dobre wyniki z czosnkiem. Ale nie mieszaj czosnku ze słodyczami.


CześćPaweł dlaczego nie mieszać tego czosnku ze słodyczami a jeśli to z jakimi?Czosnek-wanilia bardzo dobre połączenie.Czosnek-scopex jeszcze lepsze.Czosnek-miód z odrobiną cayen lub caradamonu:-)))))Jesienią czosnek jest jednym z lepszych zapachów nie tylko na leszcze ale i na karpie.JK (2012/09/27 11:04)

przemo1980


Każda woda rządzi się swoimi prawami. Na jednej wodzie sprawdzi się np; kolendra, a na innej już nie koniecznie.
Ja praktycznie co wypad stosuję wanilie + kolendra, no i oczywiście melasa, to podstawa:)
Teraz na chłodniejsze dni właśnie warto postawić na czosnek, tylko żeby nie przekombinować , bo nie do każdej zanęty będzie pasował. (2012/09/27 17:54)

przemo1980


Spróbuj melasy w płynie , albo copro-melasy oraz atraktora leszcz-belge Trapera. To na cieplejszą porę. A jesienią miałem kiedyś dobre wyniki z czosnkiem. Ale nie mieszaj czosnku ze słodyczami.


CześćPaweł dlaczego nie mieszać tego czosnku ze słodyczami a jeśli to z jakimi?Czosnek-wanilia bardzo dobre połączenie.Czosnek-scopex jeszcze lepsze.Czosnek-miód z odrobiną cayen lub caradamonu:-)))))Jesienią czosnek jest jednym z lepszych zapachów nie tylko na leszcze ale i na karpie.JK

O tym czosnku z wanilią nie myślałem, ale może warto wypróbować... (2012/09/27 17:59)

abra1990


Witam,
Ja ostatnio miałem na Sasku świetne wyniki używając zanęty Draagon Leszcz melasa, i podsypywałem w międzyczasie  zwykła kukurydzą z puszki zakupioną na szybkiego w biedronce, i powiem wam że było zdumiewająco, sztuki poniżej kilograma na łowisku nie miałem, rekordzik to 3,2 kg, myślę ze niech kolega spróbuje takiego dywanika z kukurydzy. pozdrawiam

PS. na priv mogę dać przepis na zanętę opartą na kuku pastewnej :) (2012/09/27 18:10)

garbik23145


MELASA I PIERNIK TAKIE ZAPACHY :) (2012/09/27 19:10)

adrianek19921


Zanęta z ochotką jest dobra na tę porę roku,tylko nie pamiętam jakiego producenta:)Ja w zimniejsze pory roku kombinuje z robactwem i u mnie to dziala:) dużo mięska,ryba szykuje się do zimy także grubo i tłusto;) Pęczak+makaron do tego trochę sypkiej zanęty z robakami;)u mnie to działa,lecz teraz nie mam czasu chodzić na rybki niestety:(Pozdrawiam. (2012/09/27 19:11)