Zaloguj się do konta

Jaki rozmiar kołowrotka do feedera?

utworzono: 2011/11/29 21:03
jabajaba

Może wiesz lepiej, ponieważ wypowiadasz się jak wyedukowany specjalista, a ja nie będę Cie przekonywał do mojej wersji bo nie o to chodzi i nie tego dotyczy postawione tutaj pytanie.


nie chodzi o to czy wiem lepiej, czy nie. Ja po prostu stwierdzam fakt.
Bo jakoś nie przekonuję mnie to co napisałeś, do tego że miałeś do czynienia z Travertine.
Natomiast jeśli chodzi o opinię, to każdy ma prawo do swojej :)
Ilu wędkarzy, tyle będzie różnych opinii na temat danego sprzętu.

Tak, to prawda. Taka jest moja opinia używając ten kołowrotek i ją wyraziłem.Twoje stwierdzenie, że nie miałem z nim do czynienia nie jest opinią i jeśli byłoby to prawdą to wyszedłbym na kłamcę. Wtedy Twoja opinia przechodzi w delikatne pomówienie ;)
[2012-01-29 19:28]

przemo1980

Jeśli chodzi o zastosowane materiały (grafit i aluminium), Maxima i Travertine specjalnie się nie różnią. Dlatego twierdzenie, że jeden jest plastikowy, a drugi nie, mija się z prawdą.



Tak to prawda. Sprawdziłem to i rzeczywiście nie jest z plastiku. Na tym nie powinienem budować własnej argumentacji...
gdzie sprawdziłeś, na zdjęciu ??? :)
i to jeszcze bardziej przekonuje mnie, że nie miałeś styczności z tym kołowrotkiem :)
[2012-01-29 19:29]

jabajaba

Do stwierdzenia, że Okuma i Dragon to jedno zacytuję tylko kawałek maila z firmy Dragon w moim temacie:

"
Obawiam się, że my jako firma nie możemy klientowi pomóc, ta wędka i ten kołowrotek nie stanowią przecież kompletu, nie są tak oferowane, stąd też nie możemy gwarantować, że do siebie pasują."

Pozdrawiam,

nie rozumiem Ciebie.
To że kołowrotek nie pasuję do jakiejś wędki, to nie znaczy że Dragon i Okuma to nie jest jedność.

Gdyby była to pewność to jedna firma nie pozwoliłaby (chyba) sobie, aby dwa produkty zrobione przez nią nie pasowały do siebie. Dla mnie to logiczne...
[2012-01-29 19:30]

przemo1980

Może wiesz lepiej, ponieważ wypowiadasz się jak wyedukowany specjalista, a ja nie będę Cie przekonywał do mojej wersji bo nie o to chodzi i nie tego dotyczy postawione tutaj pytanie.


nie chodzi o to czy wiem lepiej, czy nie. Ja po prostu stwierdzam fakt.
Bo jakoś nie przekonuję mnie to co napisałeś, do tego że miałeś do czynienia z Travertine.
Natomiast jeśli chodzi o opinię, to każdy ma prawo do swojej :)
Ilu wędkarzy, tyle będzie różnych opinii na temat danego sprzętu.

Tak, to prawda. Taka jest moja opinia używając ten kołowrotek i ją wyraziłem.Twoje stwierdzenie, że nie miałem z nim do czynienia nie jest opinią i jeśli byłoby to prawdą to wyszedłbym na kłamcę. Wtedy Twoja opinia przechodzi w delikatne pomówienie ;)

no i ?
[2012-01-29 19:31]

przemo1980

Do stwierdzenia, że Okuma i Dragon to jedno zacytuję tylko kawałek maila z firmy Dragon w moim temacie:

"
Obawiam się, że my jako firma nie możemy klientowi pomóc, ta wędka i ten kołowrotek nie stanowią przecież kompletu, nie są tak oferowane, stąd też nie możemy gwarantować, że do siebie pasują."

Pozdrawiam,

nie rozumiem Ciebie.
To że kołowrotek nie pasuję do jakiejś wędki, to nie znaczy że Dragon i Okuma to nie jest jedność.

Gdyby była to pewność to jedna firma nie pozwoliłaby (chyba) sobie, aby dwa produkty zrobione przez nią nie pasowały do siebie. Dla mnie to logiczne...

:)
[2012-01-29 19:34]

pablos1000

Witam,
ja również poszukuję kołowrotka do feedera na rzekę, najlepiej coś w przedziale 100-150zł. Zastanawiam się nad dwoma kołowrotkami:

Cormoran Bull Fighter 5Ai 3500
 lub
Team Konger 930RD

Może ktoś z kolegów lub koleżanek posiada takie kołowrotki? Bardzo proszę o podzielenie się posiadaną wiedzą na ich temat. Ewentualnie zaproponowanie czegoś innego godnego polecenia?

[2012-02-03 20:17]

nicponios

podpinam Sie pod temat: czy okuma travertine baitfeeder 45 (ok 420 gram) będzie pasowała do kija Mikado SENSEI 3,60m (250 gram), weźmy pod uwagę że łowić będę nim nad Odra i nie będę zakładam małych haczykow (taki minimalny to 8 leszczowa). Nie proponujcie mi innych kreciolkow [2012-02-09 14:40]

macros111

podpinam Sie pod temat: czy okuma travertine baitfeeder 45 (ok 420 gram) będzie pasowała do kija Mikado SENSEI 3,60m (250 gram), weźmy pod uwagę że łowić będę nim nad Odra i nie będę zakładam małych haczykow (taki minimalny to 8 leszczowa). Nie proponujcie mi innych kreciolkow

Nie,nie nawet nie mam takiego zamiaru,popros kolege przemo 1980 o opinie,On ma wiedze i doswiadczenie na tym sprzecie ,to napewno Ci doradzi.

Powodzenia.


[2012-02-09 14:47]

nicponios

Nie proponujcie mi innych kreciolkow

Nie,nie nawet nie mam takiego zamiaru,popros kolege przemo 1980 o opinie,On ma wiedze i doswiadczenie na tym sprzecie ,to napewno Ci doradzi.

Powodzenia.




takaryba.com/strona_produktu.php/info/p3577_Okuma-Travertine-Baitfeeder-TRB-45.html proszę bardzo powyższy link o tym że istnieje taki rozmiar:) [2012-02-09 15:14]

macros111

Witam,
ja również poszukuję kołowrotka do feedera na rzekę, najlepiej coś w przedziale 100-150zł. Zastanawiam się nad dwoma kołowrotkami:

Cormoran Bull Fighter 5Ai 3500
 lub
Team Konger 930RD

Może ktoś z kolegów lub koleżanek posiada takie kołowrotki? Bardzo proszę o podzielenie się posiadaną wiedzą na ich temat. Ewentualnie zaproponowanie czegoś innego godnego polecenia?

Witam kolege !!!

W sklepie Fishing Mart sa teraz swietne promcje kolwrotkow Cormoran Corcast.

Sa to kolowrotki do spina,matcha i feedera a cena zaczyna sie od 90-120zl.

Popatrz moze Ci przypasuja.




[2012-02-11 08:18]

przemo1980

podpinam Sie pod temat: czy okuma travertine baitfeeder 45 (ok 420 gram) będzie pasowała do kija Mikado SENSEI 3,60m (250 gram), weźmy pod uwagę że łowić będę nim nad Odra i nie będę zakładam małych haczykow (taki minimalny to 8 leszczowa). Nie proponujcie mi innych kreciolkow



Do tego feedera ja bym zastanawiał się nad 40
45 jest dość sporym kołowrotkiem. Ja taki rozmiar mam przy Heavy Feeder 390/150 i w takim zestawieniu jak dla mnie pasuję idealnie.
[2012-02-11 08:48]

tiger1208

Witam,widzę że są różne zdania,ja bym ci polecił shimano spirex 4000,naprawdę dobry kołowrotek na feederka, solidny gruntowy sprzęt,naprawdę polecam,ale to jest tylko moje zdanie.Pozdrawiam.

[2012-02-11 22:58]

pablos1000

Dzięki kolego macros111

Jeden kręciołek mi się spodobał, a za cenę 120zł to nawet grzechem by było nie kupić w tak promocyjnej cenie.

 

[2012-02-13 22:02]

macros111

Dzięki kolego macros111

Jeden kręciołek mi się spodobał, a za cenę 120zł to nawet grzechem by było nie kupić w tak promocyjnej cenie.

 


Witaj pablos1000 !

Ciesze sie ze moglem Ci pomoc,napewno nie bedziesz zalowal tego zakupu.

Oby jeszcze sie sprawdzil nad woda.

Trzymaj sie.

[2012-02-13 22:48]

mlodystm

Witam. Odkupiłem od znajomego Feederka Mikado i nie ma uchwytu na kołowrotek. Dolna częśc nie jest wykonana z korka tylko z pianki twardej. Czy da rade dokupić taki uchwyt pod kołowrotek czy zostaje mi tylko taśma ? [2012-02-13 23:34]

sc102

Do stwierdzenia, że Okuma i Dragon to jedno zacytuję tylko kawałek maila z firmy Dragon w moim temacie:

"
Obawiam się, że my jako firma nie możemy klientowi pomóc, ta wędka i ten kołowrotek nie stanowią przecież kompletu, nie są tak oferowane, stąd też nie możemy gwarantować, że do siebie pasują."

Pozdrawiam,

nie rozumiem Ciebie.
To że kołowrotek nie pasuję do jakiejś wędki, to nie znaczy że Dragon i Okuma to nie jest jedność.

Gdyby była to pewność to jedna firma nie pozwoliłaby (chyba) sobie, aby dwa produkty zrobione przez nią nie pasowały do siebie. Dla mnie to logiczne...

Mam feeder Dragon Maxima 390/120 i dokupiłem do niego kołowrotek Maxima z wolnym biegiem, i o dziwo te dwa modele nie pasują do siebie. Kołowrotek ma wysoką stopę , która ledwo mieści się w uchwycie wędki.


[2013-01-27 06:33]