Zaloguj się do konta

Jaki polecacie parasol wędkarski

utworzono: 2012/02/23 17:07

Co do sprzętu to ja mam taki zestaw:

Parasol    http://www.decathlon.pl/parasol-wdkarski-xl-id_8240242.html
Osłona    http://www.decathlon.pl/osona-boczna-parasola-id_8240240.html
Mocowanie parasola   http://www.decathlon.pl/mocowanie-parasola-id_8301921.html

Z zestawu jestem zadowolony, przed zakupem oglądałem parasol konger ale jednak nie przypadł mi do gustu. Zestaw nie jest jakiś tam super stabilny przy większym wietrze ale wiadomo większość parasoli tak ma dlatego pomimo tego jednego minusa wszystko jest ok i śmiało mogę polecić.
[2014-05-07 09:08]

JKarp

Mój parasol jest ze znakiem TB ;-)Tylko jedno ale - ma już 10 wiosen no i chyba najważniejsze: na poszczególnych elementach są znaczki FOX ;-)Kilka lat temu ponownie został zaimpregnowany. Kumple zmieniali już po raz lub dwa razy swoje parasole na J, K, M i licho wie jeszcze co bo się rwały, rozklejały się taśmy, zamki się psuły itd.
Zmierzam do tego, że chyba lepiej wydać parę złotówek więcej i kupić sobie coś na dłużej .
JK [2014-05-07 09:48]

luksaj

Ja już od dłuższego czasu rozglądałem się za jakimś parasolem wędkarski , który przede wszystkim musi być nieprzemakalny (ochrona przed deszczem ) i zabudowany 360 (ochrona przed wilgocią na tych mniej przyjaznych nockach  i mieć możliwość   rozłożyć go na łódce) .Dobrze by było widzieć coś więcej niż na wprost w razie jak by kolega również znalazł schronienie pod nim w deszcz a wędki by miał u siebie na stanowisku i pasowało by je mieć na oku (rybom deszcz nie napycha żołądków ).Z głową rozłożony i zabezpieczony linkami  parasol poradzi sobie juz nie takim malutkim wiaterkiem, choć by tandetny był ten parasol ,a na silnym wietrze to i najlepszy się nie uchroni . U mnie wybór padł na Jaxon  AK-KZS040 +Baza  własnie zamówiłem i teraz czekam ,oglądałem parasole kolegów tej właśnie firmy i materiał na  prawdę  mi się spodobał (jest ogumowany )i z tego go co mi wiadomo to dobrze chronią przed deszczem  [2014-06-12 01:04]

berthold

Ja już od dłuższego czasu rozglądałem się za jakimś parasolem wędkarski , który przede wszystkim musi być nieprzemakalny (ochrona przed deszczem ) i zabudowany 360 (ochrona przed wilgocią na tych mniej przyjaznych nockach  i mieć możliwość   rozłożyć go na łódce) .Dobrze by było widzieć coś więcej niż na wprost w razie jak by kolega również znalazł schronienie pod nim w deszcz a wędki by miał u siebie na stanowisku i pasowało by je mieć na oku (rybom deszcz nie napycha żołądków ).Z głową rozłożony i zabezpieczony linkami  parasol poradzi sobie juz nie takim malutkim wiaterkiem, choć by tandetny był ten parasol ,a na silnym wietrze to i najlepszy się nie uchroni . U mnie wybór padł na Jaxon  AK-KZS040 +Baza  własnie zamówiłem i teraz czekam ,oglądałem parasole kolegów tej właśnie firmy i materiał na  prawdę  mi się spodobał (jest ogumowany )i z tego go co mi wiadomo to dobrze chronią przed deszczem





ja też mam ten najnowszy poprawiony Jaxona z tymi okapnikami nad zamkiem i całkiem całkiem dobry ,zobaczymy jak w dłuższym czasie ale na razie jest dobrze ,też szukałem coś extra ale wybór raczej skromny więc brałem moim zdaniem najlepszy reszta się okaże
[2014-06-12 09:47]

waldiglogow

Jaxon  AK-KZS040 juz po testach i z czystym sumieniem moge bo polecic. na dzien dzisiejszy chyba 1 miejsce w rankingu.oczywiscie w tym przediale cenowym [2014-06-22 11:50]

Jaxon  AK-KZS040 juz po testach i z czystym sumieniem moge bo polecic. na dzien dzisiejszy chyba 1 miejsce w rankingu.oczywiscie w tym przediale cenowym

Właśnie też oglądałem ten parasol pred sklepem wędkarskim po rozłożeniu ponieważ akurat jakiś klijent chciał go zakupić i sprzedawca go rozkładał dlatego po wstępnym obejrzeniu mogę stwierdzić że wydawał się solidny. Jak mój zestaw będzie już do końca wyeksploatowany to prawdopodobnie się  w niego zaopatrzę, no chyba że do tego czasu wyjdzie coś lepszego w tej kategorii cenowej.

Pozdrawiam boczny trok

[2014-06-22 12:43]

pompips

Ja korzystam z parasola marki konger który jest zabudowany dookoła posiada okno i co najważniejsze jest podgumowany czyli wodoszczelny i to jest chyba najważniejsze.
Co do stabilności nie mogę mieć zastrzeżeń. Użytkowany 1,5 sezonu jako schronienie na nockach i osłona w czasie wiatru i deszczu. Jak wieje to dwe dodatkowe linki rozwiązują problem z brakiem stabilności parasol ma przykryte zamki i jest naprawdę godny poleceniea kosztował coś koło 400zł.
[2014-06-22 15:10]