Jaki parasol wybrać?

/ 3 odpowiedzi
Witam
Planuję kupić namiot..tylko nie wiem jaki?Chciałbym model z dopinanymi bokami .mysłałem o sharku niska cena lecz nie wiem jak z wytrzymałąscią i stablinośćią?Może ktos ma?Jakie model oprócz tego  był by dobry?Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

jendreczek

Osobiście posiadam Jaxsona ( w sumie drugi pierwszego zostawiłem na łowisku i jak wróciłem za godzinę zdążyli za....ć ) z bokami nie używam . Teraz noszę się z zamiarem zakupu pawilonu handlowego 3x3 . Oglądałem i moim zdaniem idealny na rybki. (2016/12/26 23:05)

rafalwedkuje

mam parasol z pełną ścianką 360 z wewnętrznym materiałem termicznym takim srebrnym
jak sam jadę to jest akurat. na nocki przed wilgocią i deszczem nie zamocnym to spoko niewiem jaka to firma bo bez nadruków.
ale daje rady już dwa lata. wiosna lato jesień cały czas jeżdzi w aucie. dorobiłem kawałek płaskownika stalowego jako mocowanie wbijane siekierą i wszędzie mogę go zamontować. polecam
jak z rodzinką to już sobie obiecaliśmy zakup pawilonu ale obowiązkowo automatycznego z ściankami
wszyscy mogą się schować przed słońcem i wiatrem. ceny nie są wygurowane. (2016/12/27 12:31)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.