Mutiplikator do ciężkiego castingu

/ 3 odpowiedzi
Jaki polecacie multipilkator (masa, wielkość na co zwrócić uwagę itp.) do cięższego castingu bo to mój pierwszy zakup. Planuje kupić wedzisko SAKURA SHINJIN NEO 662 XXH 198cm 28/150g Casting. Planuje łowić na cięższe przynęty 50-100g: szczupaki, mniejsze sumy może dwa-trzy razy wypad na morze. 
Futymka

A jaka kwote chcesz przeznaczyc? To ma być niski profil czy okrąglak?
Ja sam planuje kupić teraz multik pod cięzka orke i zastanawiam się nad DAM QUICK OPTIMUS 301. (2017/10/08 16:58)

slayer74

Kupiłem ABU GARCIA PRO MAX 3 może być ciut za słaby na górny przedział wagowy przynęt (tak twierdzi sprzedawca) ale wszystko dopiero okaże się w praktyce. Jutro przyjdzie paczka. Kasa jak miałem do wydania max 400zł ten polecany przez Futymka dobry ale ciut za drogi dla mnie. Morze raczej odpada z tym kołowrotkiem.

Dane techniczne:
7 łożyska kulkowe wykonane ze stali nierdzewnej + 1 łożysko oporowe
Lekki i trwały korpus grafitowy z jednego odlewu
Grafitowe płytki boczne
Wielotarczowy system hamulcowy w technologii Power Disk™ 
Hamulec magnetyczny MagTrax™ z możliwością precyzyjnej regulacji zewnętrznej pozwala na dobrą kontrolę rzutu
Przekładnia główna Duragear™ wykonana z mosiądzu zapewnia moc i niezawodność w każdej sytuacji
Szpula aluminiowa, obrabiana maszynowo, podwójnie anodyzowana
Zwiększone przełożenie 7.1:1 dla szybszego ściągania przynęty
Specjalnie wyprofilowana rączka dla większej wygody i lepszego wyważenia
Uchwyty z miękkiej gumy (2017/10/11 00:34)

slayer74

Sprzęt przetestowany. Kołowrotek ładnie się sprawuje. Na moje wyczucie zaczynającego przygodę z castingiem Abu Garcia Pro Max nadaje się do przynęt max 60-80g choć rzucałem i około 100g. Cating bardzo wciąga!!! W planach nowa wędka tak do 30g -40 g cw i do niej multiplikator Abu a np. proponowany przez kolego multiplikator lub podobny wagowo i rozmiarowo do tej wędki Sakura o której wspominałem. Ale to juz chyba na wiosnę. (2017/10/15 23:08)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja