Jaki materiał do woderów i spodniobutów ?

/ 2 odpowiedzi
Witam
Mam pytanie odnośnie materiału z jakiego wykonane są wodery i spodniobuty. Mam zamiar zakupić i to i to. Wędkuje na Wiśle w okolicach Krakowa i innych wodach do 30km od miasta. Jakich używacie w tych okolicach i przy takim ukształtowaniu terenu i roślinności? Chodzi mi dokładniej o spodniobuty w zimniejsze pory roku a o wodery w cieplejsze. Przynajmniej taki był plan. Jestem początkującym spinningistą i czytałem bardzo dużo wątków i mam mętlik w głowie. Proszę pomóżcie. I mam jeszcze pytanie odnośnie dobrego sklepu w krakowie lub okolicach gdzie mógłbym zakupić. Na każde z nich mogę wydać po 200zł.
Pozdrawiam
aldente

http://www.fishing24.pl/
masz ich w Krakowie na Armii Krajowej.
Na Twoim miejscu najpierw upewniłbym się, czy wogóle spodniobuty będą Ci potrzebne. Jesteś początkującym spiningistą, więc zapewne jeszcze nie wiesz, czy miejscówki, na których będziesz łowić, wymagają takiego wyposażenia. Co się odwlecze, to nie uciecze. (2015/01/04 18:30)

michal880612

Nie byłem tam jeszcze nigdy. A obsługa jest w miare kumata żeby wytłumaczyć i doradzić? Pomimo początków ze spinningiem już parę lat łowie na komercyjnych białoryb. Byłem na wielu wyprawach rowerkiem i sprawdzałem wszystkie ciekawsze miejsca na wiśle, przylasku i mniejszych rzekach i zbiornikach. Więc myślę że się przydadzą (2015/01/04 20:34)