Zaloguj się do konta

Jaki lód na zbiornikach pożwirowych w okolicach Ra

utworzono: 2011/01/27 22:09
mariospin

Koledzy, czy był ktoś z Was w ostatnich dniach na zbiornikach pożwirowych w okolicach Raciborza? Jak jest stan lodu? Rybki współpracowały?
[2011-01-27 22:09]

Koledzy, czy był ktoś z Was w ostatnich dniach na zbiornikach pożwirowych w okolicach Raciborza? Jak jest stan lodu? Rybki współpracowały?

Polecam wycieczkę na Antarktydę, tam lodu będziesz miał dostatek, wprawdzie miniony miesiąc  jest najcieplejszym w roku na tym kontynencie - jednak  myślę, że taki Lodowiec Rossa, zupełnie Ci wystarczy.Gdzie Ty lodu szukasz, kiedy zima jest taka lekka?
Zatrzymaj się tam na dłużej, bądź jak Amundsen.
Za nieco ponad miesiąc okonie będą już czuły nadchodzące tarło, proszę więc wszystkich wędkarzy w swoim imieniu, aby trochę zmitygowali swoje podlodowe zapędy w pogoni za okoniobiciem. Jest to tym bardziej uzasadnione, że po 1: lodu nie ma a po drugie: jeśli w  innych latach było "grubiej", to raz na jakiś czas może być "cieniej". Warto zaznaczyć, że te okonie, które połaszczą się na przynęty - już rzadko kiedy wracają z  powrotem do wody. I te same  okonie, jak wiadomo - nie odbędą już  tarła: pod koniec marca, w kwietniu ani nawet w maju. Nie uczynią  też tego w jakimkolwiek innym terminie.
[2015-02-04 20:19]

mariospin

A jednak się stęskniłeś Karasku za mną? Zadałeś sobie trud, żeby odświeżyć mój wątek sprzed tygodnia, gratulacje i wyrazy uznania. Ty pewnie w ogóle na ryby nie jeździsz do lipca. Bo przecież w marcu płocie i leszcze czują już prawie nadchodzące za miesiąc tarło, w kwietniu to samo dzieje się z linem itp. itd. Ale Ty przynajmniej się nie nudzisz. Możesz do lipca zaczepiać wszystkich na forum, albo np. rozmyślać czy zielony kołowrotek pasuje do pomarańczowej wędki, niebieskie skarpetki do..... [2015-02-04 22:32]

Jędrula

A jednak się stęskniłeś Karasku za mną? Zadałeś sobie trud, żeby odświeżyć mój wątek sprzed tygodnia, gratulacje i wyrazy uznania. Ty pewnie w ogóle na ryby nie jeździsz do lipca. Bo przecież w marcu płocie i leszcze czują już prawie nadchodzące za miesiąc tarło, w kwietniu to samo dzieje się z linem itp. itd. Ale Ty przynajmniej się nie nudzisz. Możesz do lipca zaczepiać wszystkich na forum, albo np. rozmyślać czy zielony kołowrotek pasuje do pomarańczowej wędki, niebieskie skarpetki do.....

Kolego , nie dziw się tą tęsknotą , wyprostowałeś go to teraz będzie łaził za Tobą i smrodził . ale luz , jeszcze trochę to jak zwykle dostanie kopa od moda i zniknie na chwilę aby potem wrócić z innym nikiem i humorem :)

[2015-02-05 09:43]

kucus22

Tak mi się właśnie wydawało, że jakiś swojski ten Karasek:)
[2015-02-05 09:49]

A jednak się stęskniłeś Karasku za mną? Zadałeś sobie trud, żeby odświeżyć mój wątek sprzed tygodnia, gratulacje i wyrazy uznania. Ty pewnie w ogóle na ryby nie jeździsz do lipca. Bo przecież w marcu płocie i leszcze czują już prawie nadchodzące za miesiąc tarło, w kwietniu to samo dzieje się z linem itp. itd. Ale Ty przynajmniej się nie nudzisz. Możesz do lipca zaczepiać wszystkich na forum, albo np. rozmyślać czy zielony kołowrotek pasuje do pomarańczowej wędki, niebieskie skarpetki do.....

Kolego , nie dziw się tą tęsknotą , wyprostowałeś go to teraz będzie łaził za Tobą i smrodził . ale luz , jeszcze trochę to jak zwykle dostanie kopa od moda i zniknie na chwilę aby potem wrócić z innym nikiem i humorem :)

"Wyprostowałeś". Ha, ha.Ja pamiętam jeszcze czasy, kiedy chwaliłeś się bicepsem tu na forum . Ile to tam było tej samarki? Fora wędkarskie psieją, coraz mniej jest w nich wędkarstwa a coraz więcej różnych pogaduszek. O czym? Mierna wiedza o rybach, dostateczna na temat wędkarstwa i myślenie wyższościowe :ja jestem z dużego miasta a on , jeno chłop ze wsi co liznął trochę internetu. Co wie Jędrula o rybach? Możemy to przedyskutować, ponieważ ja nikomu nie sprawiam problemu ze swoimi wpisami a  tylko dzielę się swoją wiedzą.

[2015-02-05 13:41]

Jędrula

Biceps w życiu ważna rzecz , trzeba mieć siłę oby omiatać się od takich jak ty ! Co do dyskusji a propos ile wiem na temat wędkarstwa , odpowiem znanym i adekwatnym do tej sytuacji powiedzeniem  -"Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw zniży Cię do swojego
poziomu, a później pokona doświadczeniem".
[2015-02-05 13:52]

Biceps w życiu ważna rzecz , trzeba mieć siłę oby omiatać się od takich jak ty ! Co do dyskusji a propos ile wiem na temat wędkarstwa , odpowiem znanym i adekwatnym do tej sytuacji powiedzeniem  -"Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw zniży Cię do swojego

"Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw zniży Cię do swojego
 O, to już obraźliwe, tak nie można... Sugerowanie, że ktoś z drugiego końca Polski,( ktoś Tobie nieznajomy,ale być może całkiem życzliwy), jest taki jak w tym znanym szlagworcie, nie jest zbyt fortunne.

Widać, że adrenalina się trochę Tobie Kolego podniosła, jednakże zupełnie niepotrzebnie , na cóż tak się zaperzać? Niedługo wiosna, pierwsze płotki złowisz i na pewno humor będziesz miał też o niebo lepszy.
[2015-02-05 13:58]

Jędrula

Ze spokojem i dużym uśmiechem przyjmuję Twoja kapitulację .

Ps. Nie zapomnij mi wytłumaczyć co to oznacza słowo kapitulacja , skąd się wzięło i od jakiego języka  pochodzi ...wiesz co robić .

[2015-02-05 14:05]

Idiota to osoba upośledzona intelektualnie w stopniu głębokim, najcięższym. Ja mogę być ( i pewnie jestem) co najwyżej lekko upośledzony intelektualnie, tzn. niepełnosprawny intelektualnie w stopniu lekkim -a zatem nie trafiłeś z diagnozą.
[2015-02-05 14:05]

Jędrula

Albo genezę słowa idiota ! Właśnie ! Dziękuję :)))))) [2015-02-05 14:06]

Albo genezę słowa idiota ! Właśnie ! Dziękuję :))))))

Ale, skąd ta nagła decyzja o kapitulacji? Dlaczego wstydzić się swojej wiedzy na temat ryb? Ilu ludzi tak robić? I wtedy masz pretensje, że forum takie czy owakie, że portal wędkarski, miast być kompendium z zakresu wędkarstwa i ryb, staje się na poły zwykłym portalem społecznościowym? Oj, Jędrula, do tej pory miałem wysokie mniemanie o Tobie,ale teraz jesteś u mnie spalony.
[2015-02-05 14:12]

Grzesiek75

Nie denerwujcie pająka. [2015-02-05 14:19]

JARASACKI

No moi drodzy koledzy wędkarze to zaczynamy
kto ile ma cm bicepsa hahah
-Jarasacki cm -miare zakosili mi
[2015-02-05 15:18]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia