Kuter Kamel z Kołobrzegu-opinie,wrażenia

/ 6 odpowiedzi
Wybieram się na dorsze w marcu. Kumpel załatwił rejs z Kołobrzegu jednostką zwaną KAMEL , czy ktoś z was pływał na tym kutrze,czy możecie coś o niej powiedzieć. Rejs ma trwać 12godz=za wszystkie opinie dziękuję !!!
 
mossak


Bylam na Kamelu  na Borholmie i nigdy więcej nie poplyne.Ryby byly nie powiem naplywal ok ale atmosfera tragedia.Zarozumialy szyper nieprzyjemna zaloga.Cene podnieśli przed wyplynięciem splyneli szybciej z lowiska.A sam kuter to jakiś demobil zezlomowany w wojsku niepolecam. (2017/02/26 12:05)

MACKO76


Trochę mnie wystraszyłeś mam nadzieję że to tylko jednorazowa wpadka tej jednostki,może zmieniła się załoga i jes o.k (2017/02/26 14:47)

mossak


Nie wiem jak zaloga bo to bylo 3 lata temu ale szyper napewno się nie zmienil.Kolega byl w tym roku i taż narzekali.Może mieliśmy po prostu pecha a u was będzie ok.Kiedyś byly o nich opinie na forum morskim poszperaj. (2017/02/26 16:22)

MACKO76


Szperałem ale opinie stare 2-3 letnie. Jak ktoś z kolegów wie coś o Kamelu to proszęo o wypowiedz.Dzięki (2017/02/26 18:13)

darutab


Byłem raz na tym kutrze w maju 2016, z polecenia szypra do którego się nie dostalismy z powodu braku miejsc.
Szyper napływał bardzo dobrze, bo ryby łowił każdy. Udało mi się złowić 28 sztuk.
Nie dyskutowaliśmy z szyprem, więc nie wiem czy był zarozumiały czy nie, ale nie mam złych wspomnień.
Ale to było prawie rok temu, więc może coś się zmieniło. (2017/02/27 15:43)

MACKO76


Kurde daje do myślenia ,ale co tam płyniemy byle rybki i pogoda dopisały. Zdam relacje jak wrócimy ,jesteśmy dobrej myśli!!!! (2017/03/01 22:35)