Zaloguj się do konta

Jaki kręcioł do bolonki?

utworzono: 2011/02/16 21:41

Witam
Jaki byście mi poradzili kołowrotek do bolonki 5.00m tak do 100zł
[2011-02-16 21:41]

grzesiek-12

catana [2011-02-16 21:48]

Zdecydowanie catana 1000 lub fajny kołowrotek od jaxona penax 100. Używam go dość intensywnie caly sezon i narazie dziala całkiem ok. [2011-02-16 22:27]

kaziks403

Witam.
Dawno Cię na forum nie było.
Widzę, że planujesz następne zakupy!
Czy rodzice zakupili Ci już ten sprzęt Daiwy?
Jak pierwsze wrażenia?
Czy raczej zszedłeś na ziemię, co wnioskuję z kwoty przeznaczonej na kołowrotek do bolonki.
Spro, Dragon, Okuma
Pozdrawiam. [2011-02-17 01:07]

micb

kazikas, daj spokój... Dzieciak jest w tym wieku, w którym wydaje mu się, że posiadanie wyimaginowanej ilości sprzętu dodaje mu splendoru i dowarotściowuje Go. Tak naprawdę za jakiś czas pewnie sam dojdzie do wniosku, że nie liczy się to co się ma w głowie, a nie w garażu. Też zauważyłem, że co rusz z Jego strony padały pytania o jakiś super sprzęt, ale po prostu nie odpowiadam. Może wreszcie kupi sobie jakieś wędzisko, kołowrotek itd, wybierze się nad wodę i sprawdzi sam jak to działa.
[2011-02-17 08:42]

micb

że nie liczy się to co się ma w głowie, a nie w garażu

Sorry. Oczywiście LICZY SIĘ TO CO MA W GŁOWIE , A NIE W GARAŻU!!!!




[2011-02-17 08:44]

bednar14

Również mogę ci polecić Shimano Catana lub Konger Medalist mam go przy bolonce już 2 sezony i nadal jest w idealnym stanie cena tego kołowrotka to około 75zł [2011-02-17 09:53]

1z2z3z4

Witam
Jaki byście mi poradzili kołowrotek do bolonki 5.00m tak do 100zł

męczysz już tymi pytaniami
zacznij wędkować
to może ktoś Cie na poważnie będzie brał
[2011-02-17 12:52]

1z2z3z4

Wydaje mi się, że to odpowiednie miejsce na zamieszczenie wiadomości od autora tematu, wiadomość tę dostałem po tym jak napisałem posta o tym żeby zaczął jeździć na ryby... Cyba nic więcej nie trzeba dodawać...

Wysłano: 2011-02-17 22:44
Tytuł: Siema


Kurwa żal mi cie na huj sie męczysz nie na tenat będę zakładałem na forum tematy jakie będę chciał i to ma cie gówno obchodzić a nie sie jarasz że mam dużo sprzętu jak kurwa zazdrościsz to kurwa zbieraj kase i sie kup a nie mi tu pierdolisz nad uchem że zakładam dużo tematów to jest proste zakładam bo potrzebuje informacji o tym sprzęcie więc na następny raz jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to sie nie wpierdalaj !!!!!!!


[2011-02-18 11:12]

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuulala................ Kolego Krystian, przegiąłeś pałe! Czy Ty wiesz, że teraz kolega Kamil może narobić Ci strasznych kłopotów za te słowa? Naruszyłeś dość poważnie prawo karne, wobec Kamila. A skończyłeś 15 lat, więc możesz odpowiadać karnie. Nie wspomnę już o popsuciu sobie swojego wizerunku przez Ciebie tu na forum. Moim zdaniem powinieneś PRZEPROSIĆ publicznie za to co napisałeś Kamilowi, póki czas. [2011-02-18 11:30]

tomasz26552

Wydaje mi się, że to odpowiednie miejsce na zamieszczenie wiadomości od autora tematu, wiadomość tę dostałem po tym jak napisałem posta o tym żeby zaczął jeździć na ryby... Cyba nic więcej nie trzeba dodawać...

Wysłano: 2011-02-17 22:44
Tytuł: Siema


Kurwa żal mi cie na huj sie męczysz nie na tenat będę zakładałem na forum tematy jakie będę chciał i to ma cie gówno obchodzić a nie sie jarasz że mam dużo sprzętu jak kurwa zazdrościsz to kurwa zbieraj kase i sie kup a nie mi tu pierdolisz nad uchem że zakładam dużo tematów to jest proste zakładam bo potrzebuje informacji o tym sprzęcie więc na następny raz jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to sie nie wpierdalaj !!!!!!!


Ciekawe czy w szkole też jest taki mądry oj nieładnie Kolego nieładnie


[2011-02-18 11:37]

Jędrula

Oj ta młodzież dzisiaj jest odważna , szkoda , że jak trzeba to odwagi im brak :(

 

[2011-02-18 11:41]

1z2z3z4

a ja mu powiedziałem tylko, żeby na ryby zaczął jeździć....
[2011-02-18 11:49]

mienta

no to sobie młodzieniec narobił syfu i pewnie nie jest tego świadomy .........a co do tego żeby w końcu na ryby zaczął jeździć to popieram w 100%  [2011-02-18 12:01]

minus

ujajaj
ale się porobiło na tym portalu

przed chwilą czytałem o jakimś dewolfie co to grozi innym, teraz czytam jak małolat rzuca mięsem jak stary.

ładne rzeczy

dla 15 letniego kamilka powinien być ban od moderatora a od jego rodziców.... nie powiem co


[2011-02-18 14:14]

minus

przepraszam

nie kamilka tylko krystianka


[2011-02-18 14:19]

..... żal mi cie na ... sie męczysz nie na tenat będę zakładałem na forum tematy jakie będę chciał i to ma cie ... obchodzić a nie sie jarasz że mam dużo sprzętu jak .....  zazdrościsz to ..... zbieraj kase i sie kup a nie mi tu ......... nad uchem że zakładam dużo tematów to jest proste zakładam bo potrzebuje informacji o tym sprzęcie więc na następny raz jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to sie nie ........ !!!!!!!

A nie można było po prostu, kulturalnie nawet kropek wstawić? Jakiś sens to zachowało i tak nie jara po oczach jak się wykropkuje.

(Swoją drogą, ja bym się konkretnie wnerwił gdyby taki szczawik zaczął wycieczki do mnie przez to, że zwróciłem mu uwagę. Podziwiam cierpliwość kolegi Kamila...)



[2011-02-18 14:30]

klawik93

przez internet to każdy jest mądry, ale jak by na ulicy miał wystartować to ma posrane majty...
[2011-02-18 14:36]

1z2z3z4

Przecież nie będę się zniżał do jego poziomu - nie będę nawet komentował tego co napisał bo i tak tego nie zrozumie... Irytująca jest jego zarozumiałość - co świadczy o braku dobrego wychowania i nieobycia wśród normalnych ludzi.
Zauważyłem, że młodsza (jeśli nie najmłodsza) część portalowiczów dąży do jednego - zebrania maksymalnej ilości punktów, przez co jak mniemam czują się lepszymi "wędkarzami" i nikt im nie przetłumaczy że punkty ni jak mają się do wiedzy i umiejętności. 
[2011-02-18 14:40]

arus

Kamil cóz tu jeszcze mozna dodac olej szczeniaka i tyle . Wczesniej czy póżniej trafi na odpowiedniego rywala w realu bo tutaj na necie to on czy ono (celowo pisze z małej litery) ma kilka żyć i na jednym mu nie zależy . Ignorowac takich
[2011-02-18 17:40]

1z2z3z4

Może nie powinienem ale podzielę się kolejną wiadomością od tego dzieciaka ? Pytam tylko - gdzie są jego rodzice ?

treść wiadomości:

Wysłano: 2011-02-18 16:09
Tytuł: I co kurwa cwelu


I co kurwo ulżyło ci że kurwa wrzyciłeś to na forum pierdolony flecie kurwa zjebusie na następy raz sie nie wypowiadaj . Jak bym miał taki ryj jak ty to bym sie powiesił .


[2011-02-18 18:10]

bluehornet

 Nie dość że jakiś dewiantowolf szlaeje , to jeszcze trafia się na portalu jakiś rozwydrzony , niekultularny małolat ??? To się teraz podobno nazywa bezstresowe wychowanie dzieci ( podobno ???!!! ) !!!
[2011-02-18 18:16]

1z2z3z4

strach pomyśleć co z niego będzie za 10 lat :)
[2011-02-18 18:21]

1z2z3z4

swoją drogą opis na na blogu też ma wymowny
[2011-02-18 18:22]

arus

No cóż może dozyje jakimś cudem do momentu że uzna że błądzi,chociaz wątpię .
Kolegów to on na portalu chyba już nie znajdzie i nawet nowy nick mu nie pomoże .
Swoją drogą jakieś zaostrzenia przy rejestracji by się przydały .
Ps.Dorosły już jest bo se w necie mięsem porzucał, ojjjjj szkoda gadac.
[2011-02-18 18:42]

klawik93

bezstresowe wychowanie jedno wielkie bagno.
potem taki jeden z drugim myśli, że wszystko może...
[2011-02-18 19:05]