Jaki kolory kopytek na drapieżnika wybrać?

/ 12 odpowiedzi
Witam.Panowie jutro wybieram się na ujście Soły do Wisły.Jakiego koloru kopytka czy twistery wybierać???
Szczerze mówiąc to nie wiem na jaką rybę się nastawiam.
Sandacz Okoń Szczupak Kleń.
Możecie mi napisać jaki kolor o tej porze roku wybrać na te gatunki???
argul


seledyny, fluo ,niebiesko białe ,zielone, (2011/12/07 17:20)

sensei200


Dzięki kolego.W sumie to jutro pierwszy raz spinningować jadę :)
a jak duże główki zakładać???
przypon zielony może być??? (2011/12/07 17:23)

mariuszpie1986


jesli chcesz łapac z opadu to zalezy od glebokosci ja łowie 21-40gr  najczesciej 30-35 łowie bez przeponu  nie zakladam chociaz w tym roku 2x sciely mi 90 ;) (2011/12/07 17:29)

egzekutor


Dzięki kolego. W sumie to jutro pierwszy raz spinningować jadę :)
a jak duże główki zakładać???
przypon zielony może być???


weź wolfram stalka powoduje ze przynenta inaczej chodzi. a na szczupaka kopyta grzbiet czarny lub niebieskia brzuch biały lub żółty z domieszka czerwonego. (2011/12/07 17:46)

mariuszpie1986


ja jednak na szczupaka polecam kopyto seledyn (2011/12/07 17:56)

sensei200


Przygotowałem sobie na jutro tak:twister zielonykopytko zielone (małe dość)twister niebiesko biały w kropki niebieskie ( też dość mały)Kopytko z dołu jasny brąz z góry przeźroczyste z brokatem (średniej wielkości)Duże kopytko biały brzuch czarny grzbietobrotówkę z podwójną blachą w odcieniu pomarańczowego.
Czego użyć na początek???Wszystkie prowadzić z opadu??? (2011/12/07 18:24)

kaban


Dzięki kolego.W sumie to jutro pierwszy raz spinningować jadę :)
a jak duże główki zakładać???
przypon zielony może być???

No to szczęścia życzę. Tego typu pytania kierowane do ludzi z całej Polski mijają się z celem. Kto będzie chciał to odpowie ,że "u niego" świetne jest "to i to" a na twoim łowisku być może bez dotknięcia. Odpowiem ogólnie:
-główki jakie masz
-zielony jest piękny
-pierwsze spinningowanie na długo pozostaje w pamięci.
Odpowiedź średniej jakości więc radzę szukaj ludzi którzy doradzą ci jak łowić na konkretnym łowisku. A dla mnie najlepszy jest wobler... . (2011/12/07 18:28)

egzekutor


Przygotowałem sobie na jutro tak: twister zielony kopytko zielone (małe dość) twister niebiesko biały w kropki niebieskie ( też dość mały) Kopytko z dołu jasny brąz z góry przeźroczyste z brokatem (średniej wielkości) Duże kopytko biały brzuch czarny grzbiet obrotówkę z podwójną blachą w odcieniu pomarańczowego.
Czego użyć na początek??? Wszystkie prowadzić z opadu???


ja ze wzgledu , ze jestem nowicjuszem dozbrajam kopyta pod ogonkiem to zwiększy twoje szanse, moim zdaniem na początek kopyta duże na szczupaka bo teraz nie bedzie się uganial za drobnica. pozdrawiam (2011/12/07 18:30)

sensei200


dobra to idę założyć od razu to największe :)
juz sie nie mogę doczekać jutra :) (2011/12/07 18:33)

alkoholik16


jak coś złowisz to napisz, bo łowiłem tam kilka razy i nawet podbicia ... (2011/12/07 18:40)

sensei200


co Ty gadasz.
A na spinning łowiłeś???Co zakładałeś??? (2011/12/07 18:41)

Redzik


sensei200 spóbuj tzw. policjanta (grzbiet niebieski,brzyszek biały a pod główką czerwony) (2011/12/11 14:20)