Jaki kij pod sandacza

/ 5 odpowiedzi
użytkownik146847


Jeżeli chodzi  o kij to wytnij leszczynę , trzy miesiące w suszeniu , potem miesiąc w maślance  a przelotki z agrafki , ten kij  będzie akurat , żenada , tyle tematu w tym kierunku , wystarczy coś   pogrzebać w wyszukiwarce (2015/10/21 20:33)

warpo-zwierz


Dzięki za z...tą poradę. Tytuł był inny porównanie  wędki .KONGER STALLION Zander Jig 227/8-28 o której w sieci nic ciekawego nie napisali z kijem Mikado Inazuma X-Plode Zander 198/22g którą wszyscy wychwalają. Jedna jest wklejką, a druga pełny blank w jednoskładzie. Dorzuciłem trzecią bo też ciekawy kij. Moderator strony zmienił tytuł, a takie opinie to swojej starej podrzucaj;) (2015/10/22 22:46)

tripod


cześć, skoro będziesz łowił w Nogacie, Drużnie itd., to proponuję ci spinning Viper Pro, to dość wytrzymały blank a przy okazji dobrze pokazuje branie. W tych łowiskach sandacz potrafi brać bardzo delikatnie, a gdy już weźmie to potrafi nabrać czapę roślin - mocny i zarazem czuły kijek przyda ci się.
Cytuję co piszą o tym Viperze:
Serię Viper wyprodukowano przy zastosowaniu multiwarstwowej technologii (Multi-Layer Protection), której głównym założeniem było stworzenie lekkich i szybkich wędek z jednoczesnym zachowaniem sporej mocy i odporności na przypadkowe uszkodzenia mechaniczne.

No i nie jest drogi. pozdrawiam (2015/10/23 04:38)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

LeoAmator


Do grona faworytów dołącz jeszcze to:Jaxon IMPRESS ZANDER SPIN GTX 8-28g Trzy długości do wyboru.
mam i jest naprawdę fajny,lekki i poręczny bo ma krótki dolnik.Cały czas się go uczę,ale polecam. (2015/10/24 00:41)

użytkownik146847


Dzięki za z...tą poradę. Tytuł był inny porównanie  wędki .KONGER STALLION Zander Jig 227/8-28 o której w sieci nic ciekawego nie napisali z kijem Mikado Inazuma X-Plode Zander 198/22g którą wszyscy wychwalają. Jedna jest wklejką, a druga pełny blank w jednoskładzie. Dorzuciłem trzecią bo też ciekawy kij. Moderator strony zmienił tytuł, a takie opinie to swojej starej podrzucaj;)

Warpo -zwierz , nie w,,,,,,aj osób trzecich , sory ale nie mogłem się powstrzymać . Co do wędek to mój kolega od wędkowania z łódki zrezygnował z wędki z wklejką a miał coś tam z Dragona . Drugi kolega z którym miałem przyjemność kilka razy wędkować ma wędkę jedno skład którą sam robił , coś około dwóch metrów ,  gramatury to nie powiem aby w błąd nie wprowadzać , wcześniej jak łowił miał spady ryb z tego kijaszka jeszcze żadnego . Osobiście wybrałbym Mikado , schodź tak krótkie wędki mi nie pasują do wędkowania (2015/10/25 04:26)