Zaloguj się do konta

Jaki jest stan Sanu i Wisłoka?

utworzono: 2011/08/06 08:51
Pluszcz

Witam.Wie ktoś jak warunki spinningowe na Sanie w Leżajsku i na Wisłoku w Rzeszowie i okolicach? Warto teraz pojechać? Czy woda nie za wysoka i za mętna.Pozdrawia Pluszcz :) [2011-08-06 08:51]

ryukon1975

Byłem dzisiaj rano na Wisłoku.Łowiłem na feeder jest to już możliwe jak się dobrze wybierze miejscówkę.Spinning jeszcze nie wchodzi w grę zbyt wysoki poziom wody,a na brzegach spora warstwa śliskiego szlamu uniemożliwia marsz.Dodam że łowiłem 30 km poniżej Rzeszowa ale tu reguluje warunki zapora więc są takie same wszędzie poniżej zapory.
[2011-08-06 09:02]

kaban

Wczoraj przejeżdżałem przez San i Wisłok poniżej zapory-woda wciąż mętna i podniesiona(to samo pomiędzy Strzyżowem a Rzeszowem) a prognozy na najbliższe dni optymistyczne nie są.Nie pamiętam tak parszywego lata choć łowię ponad trzydzieści lat.Pomimo powodzi ubiegły sezon był lepszy.
[2011-08-06 09:25]

Pluszcz

A może wie ktoś gdzie można w okolicach Rzeszowa pospinować? Jestem tu do poniedziałku i chciałem się z jakimikolwiek rybami pobawić więc podpowiedzcie jakiekolwiek łowisko.Pozdrawiam,Pluszcz [2011-08-06 09:26]

ryukon1975

Na wszystkich wodach stojących można.Niestety jest to trudne bo obstawione przez wszelkiego typu grunciarzy i karpiarzy.Ja na rzekę wróciłem sam nikogo jeszcze na niej nie widziałem.
Nie bym się tym martwił,więcej dla mnie.:)
[2011-08-06 09:54]