Zaloguj się do konta

Jaki jest najlepszy przepis na kulki proteinowe?

utworzono: 2011/05/26 22:27
retur12

Jaki przepis na kulki proteinowe najlepszy? Chodzi mi o taki przepis który nie ma  w  skladzie mleka  w proszku  czy innych drogich skladnikow . Chodzi mi o przepis na karpia rzecz jasna:D.o i ostatnio zrobilem kulki proteinowe z 1  szklanki maki przennej 2 lyzek cynamonu ,1 lyzki bulki tartej , aromat  i 2 jajka .ugotowalem to i wysuszylem czy to bedzie dobre? [2011-05-26 22:27]

Daniec

Ale Ty leń jesteś! Wójka googla znasz?

Z ciekawości, co masz przeciwko mleku w proszku? to dobry dodatek, łatwostrawny i rozpuszczalny w wodzie w przeciwieństwie do np. kazeiny.

Danec

[2011-05-26 22:43]

Daniec

Sorki za wójka, dopiero teraz zauważyłem.

Daniec

[2011-05-26 22:47]

iro

W sprawie przepisów na kulki i miksy poszperaj tam: pfwk.pl

[2011-05-27 10:35]

retur12

no wiem ze len :D ale wujek  nie moze znalezc czy ta przyneta jest dobra.Wiec czy moj  przepis  nada się? Na lowisku ktorym lowie jest malo wedkarzy i chyba nikt nie lowi na kulki proteinowe.Wiec dobry jest? [2011-05-27 13:01]

retur12

no wiem ze len :D ale wujek  nie moze znalezc czy ta przyneta jest dobra.Wiec czy moj  przepis  nada się? Na lowisku ktorym lowie jest malo wedkarzy i chyba nikt nie lowi na kulki proteinowe.Wiec dobry jest? [2011-05-27 13:01]

Daniec

Witaj

Kulki proteinowe, jak nazwa wskazuje, muszą zawierać sporo białka.

Przynęty z Twojego przepisu, to na moje oko zawierają niecałe 10% białka.

Wiele jest publikowanych takich przepisów, które przypominają kluski śląskie.

Zastanów się teraz, czy chciałbyś jeść same kluski śląskie?!

Żeby obiad smakował, to trzeba coś dodać. Jakieś mięsko, jakąś omastę.

Nie wykluczam, że na Twoje kulki weźmie karp. Sztuka polega zaś na tym, aby karpie skłonić do systematycznych brań. Jęśli nie znajdą w kulkach potrzebnych im składników, a tylko samą skrobię, to po 2-3 braniach odpłyną i tyle będziesz je widział.

Pozdrawiam

Daniec

[2011-05-27 15:52]

retur12

Dzieki Ci .Ale o co ci konkretnie z tym mieskiem chodzilo ?Robaczek ? czy cos w tym stylu ? [2011-05-27 20:59]

piotrcarp

musisz dodac cos wysoko bialkowego np. moczke rybna albo sojowa jest sporo artykulow na temat kulek poczytaj to bedzie ci latwiej z doborem skladnikow i proporcjami
[2011-05-28 10:25]