Zaloguj się do konta

Jaki hak na feeder

utworzono: 2012/02/18 10:35
631809

Witam

Mam mały problem nie wiem jaki typ haczyka jest najlepszy do feedera.Wiem że chce firmy Kamatsu.
Pozdrawiam... [2012-02-18 10:35]

bad company

Myślę że najpierw dobieraj hak pod kątem gatunku ryb które chcesz łowić , dopiero później uwzględnić metodę połowu ...
[2012-02-18 10:48]

ryukon1975

Nie ma najlepszego haka.
Gdyby istniał najlepszy hak wszyscy wędkarze by go używali.
Używają różnych w zależności od przynęty,przewidywanych ryb itd..
Jeśli chodzi o Kamatsu to używałem haków typu ISEMA dobre mocne haki na duże silne ryby.Ogólnie jednak używam haków Owner i Gamakatsu więc wiele nie pomogę jeśli chodzi o asortyment haków Kamatsu.
[2012-02-18 10:50]

SNAJPEROO7

sprobuj jak kolega hefeed8 CI radzi ja tez urzywam ownerow ale ostatnim czasem dodalem do arsenalu haki vmc
[2012-02-18 10:54]

bednar14

Nie ma najlepszego haka.
Gdyby istniał najlepszy hak wszyscy wędkarze by go używali.

Ciekawe ile by taki kosztował?
[2012-02-18 10:57]

SNAJPEROO7

litra za paczke
[2012-02-18 11:05]

631809

ryby karasie liny i karpie   a przynęta to robal lub kukurydza [2012-02-18 11:12]

DelTor0

Uzywam: MUSTAD Ultrapoint, MUSTAD Long Point, GAMAKATSU Haki LS 1810 B, DRENNAN Wide Gape. W zaleznosci od przynety i polawianych ryb, w rozmiarze od 2 do 20.

[2012-02-18 11:58]

haja

Myślę że najpierw dobieraj hak pod kątem gatunku ryb które chcesz łowić , dopiero później uwzględnić metodę połowu ...

Haczyki w 1 kolejności się dobiera do przynęty,a dopiero potem do ryby! [2012-02-18 12:04]

Bernard51

Zgadzam sie jestem swirem i tylko MUSTAD ORYGINAL  reszta to tylko dodatek z braku danego rozmiaru lub serii i tak to juz jest od 80 roku 20 wieku chwala tej" kiepskiej firmie".
Dla znajacych temat nie wymaga reklamy!!
[2012-02-18 12:08]

alkoholik16

Ja kupowałem na sztuki, specjalne haki do feedera, i tylko ich używam. Spytaj się w wędkarskim o takie haki, i po problemie...
[2012-02-18 13:51]

mustad i chyba francuska firma VMC  posiada haki do feederka musisz sie zapytać w dobrym sklepie wedkarskim [2012-02-18 13:58]

631809

a haki samocinajace jak na taki hak załorzyć kuku lub robaka [2012-02-18 16:22]

ryukon1975

a haki samocinajace jak na taki hak załorzyć kuku lub robaka

Przynętę na taki hak zakładasz tak jak na każdy inny.
I nie licz że ten hak sam Ci zatnie rybę,to tylko taka nazwa.:)
Używam między innymi i tego typu haków przy łowieniu na feeder,są całkiem dobre.
[2012-02-18 16:47]

TOMEK1976

Witam ,podobnie jak koledzy używam w szczególności haków Owner w zależności na jaką rybę lecz praktyczna i skuteczna jest 8 .Co chodzi o haki kamatsu na dużą rybę kilka razy mnie zawiodły ,pozdrawiam. [2012-02-18 19:28]

Arcymisiek

Osobiście przetestowałem już wiele fikuśnych wzorów haków,tracąc sporo pięknych ryb które po   prostu zeszły z haka,ale odkąd wpadł mi w ręce mój,tzw." mój ulubiony wzór", co muszę stwierdzić ,że przypadł mi od razu do gustu.Ten wzór stosuję od lat(oczywiście jeżeli chodzi o wędkarstwo gruntowe typu feeder)
Jest to typ haka samozacinającego,pewnie trzyma i odkąd zacząłem go stosować,to wszystko co liznęło moją przynętę,zawsze "wytargałem" na brzeg:).Osobiście preferuje dwie firmy,tj.Mustad i Gamakatsu,ze względu na własne przekonanie,ale proszę się tym nie sugerować.
Wzór tego haczyka polecam każdemu z czystym sumieniem,bez obawy o bluzgi:)

[2012-03-04 19:53]

Arcymisiek

[2012-03-04 19:55]

Arcymisiek

[2012-03-04 20:00]

mirek788w

Do feedera i do odległościówki polecam haki mavera są moim zdaniem bardzo dobre, nie zdażyło mi się aby ryba się odpieła i przy każdym zacięciu ryba siedzi na haku. [2012-03-04 20:04]

Arcymisiek

Witam.
Z moich wieloletnich doświadczeń z przeróżnymi fikuśnymi wzorami haczyków,przez które straciłem sporo ładnych ryb,muszę stwierdzić,że tak naprawdę moim skromnym zdaniem jest jeden b.dobry wzór haczyka,jeżeli chodzi o wędkarstwo gruntowe typu feeder.
Jest model haka samozacinającego,który polecił mi kiedyś dawno temu pewien znajomy wędkarz z Holandi,osobiście stosuje go z dobrym skutkiem od lat(wszystko co liźnie moja przynętę zostaje dotargane do brzegu:))
Osobiście preferuję dwie marki do których mam zaufanie ,ale to moja subiektywna ocena i proszę się tym nie sugerować,a jest to,Gamakatsu i Mustad
Polecam z czystym sumieniem bez obawy o bluzgi:)
[2012-03-04 20:17]

Arcymisiek

Witam.
Z moich wieloletnich doświadczeń z przeróżnymi fikuśnymi wzorami haczyków,przez które straciłem sporo ładnych ryb,muszę stwierdzić,że tak naprawdę moim skromnym zdaniem jest jeden b.dobry wzór haczyka,jeżeli chodzi o wędkarstwo gruntowe typu feeder.
Jest model haka samozacinającego,który polecił mi kiedyś dawno temu pewien znajomy wędkarz z Holandi,osobiście stosuje go z dobrym skutkiem od lat(wszystko co liźnie moja przynętę zostaje dotargane do brzegu:))
Osobiście preferuję dwie marki do których mam zaufanie ,ale to moja subiektywna ocena i proszę się tym nie sugerować,a jest to,Gamakatsu i Mustad
Polecam z czystym sumieniem bez obawy o bluzgi:) [2012-03-04 20:18]

Arcymisiek

Witam.

[2012-03-04 20:19]

pablos1000

Ja w poprzednim sezonie do feedera i odległościówki zakupiłem na próbę haczyki Jaxon Tanami leszcz HJ-70006 w rozmiarze 8 i powiem szczerze że są naprawde bardzo dobre. Praktycznie każda zacięta rybka lądowała na brzegu. Używałem ich do białego i czerwonego robaka. [2012-03-04 20:23]

Arcymisiek

[2012-03-04 20:26]

Arcymisiek

Witam.

[2012-03-04 20:32]

Arcymisiek

Witam.

[2012-03-04 20:40]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia