Jaki hak na feeder

/ 40 odpowiedzi / 2 zdjęć
Witam

Mam mały problem nie wiem jaki typ haczyka jest najlepszy do feedera.Wiem że chce firmy Kamatsu.
Pozdrawiam...
bad company

Myślę że najpierw dobieraj hak pod kątem gatunku ryb które chcesz łowić , dopiero później uwzględnić metodę połowu ... (2012/02/18 10:48)

ryukon1975

Nie ma najlepszego haka.
Gdyby istniał najlepszy hak wszyscy wędkarze by go używali.
Używają różnych w zależności od przynęty,przewidywanych ryb itd..
Jeśli chodzi o Kamatsu to używałem haków typu ISEMA dobre mocne haki na duże silne ryby.Ogólnie jednak używam haków Owner i Gamakatsu więc wiele nie pomogę jeśli chodzi o asortyment haków Kamatsu. (2012/02/18 10:50)

SNAJPEROO7

sprobuj jak kolega hefeed8 CI radzi ja tez urzywam ownerow ale ostatnim czasem dodalem do arsenalu haki vmc (2012/02/18 10:54)

bednar14

Nie ma najlepszego haka.
Gdyby istniał najlepszy hak wszyscy wędkarze by go używali.

Ciekawe ile by taki kosztował? (2012/02/18 10:57)

631809

ryby karasie liny i karpie   a przynęta to robal lub kukurydza (2012/02/18 11:12)

DelTor0

Uzywam: MUSTAD Ultrapoint, MUSTAD Long Point, GAMAKATSU Haki LS 1810 B, DRENNAN Wide Gape. W zaleznosci od przynety i polawianych ryb, w rozmiarze od 2 do 20.

(2012/02/18 11:58)

haja

Myślę że najpierw dobieraj hak pod kątem gatunku ryb które chcesz łowić , dopiero później uwzględnić metodę połowu ...

Haczyki w 1 kolejności się dobiera do przynęty,a dopiero potem do ryby! (2012/02/18 12:04)

Bernard51

Zgadzam sie jestem swirem i tylko MUSTAD ORYGINAL  reszta to tylko dodatek z braku danego rozmiaru lub serii i tak to juz jest od 80 roku 20 wieku chwala tej" kiepskiej firmie".
Dla znajacych temat nie wymaga reklamy!! (2012/02/18 12:08)

alkoholik16

Ja kupowałem na sztuki, specjalne haki do feedera, i tylko ich używam. Spytaj się w wędkarskim o takie haki, i po problemie... (2012/02/18 13:51)

użytkownik16117

mustad i chyba francuska firma VMC  posiada haki do feederka musisz sie zapytać w dobrym sklepie wedkarskim (2012/02/18 13:58)

631809

a haki samocinajace jak na taki hak załorzyć kuku lub robaka (2012/02/18 16:22)

ryukon1975

a haki samocinajace jak na taki hak załorzyć kuku lub robaka

Przynętę na taki hak zakładasz tak jak na każdy inny.
I nie licz że ten hak sam Ci zatnie rybę,to tylko taka nazwa.:)
Używam między innymi i tego typu haków przy łowieniu na feeder,są całkiem dobre. (2012/02/18 16:47)

TOMEK1976

Witam ,podobnie jak koledzy używam w szczególności haków Owner w zależności na jaką rybę lecz praktyczna i skuteczna jest 8 .Co chodzi o haki kamatsu na dużą rybę kilka razy mnie zawiodły ,pozdrawiam. (2012/02/18 19:28)

Arcymisiek

Osobiście przetestowałem już wiele fikuśnych wzorów haków,tracąc sporo pięknych ryb które po   prostu zeszły z haka,ale odkąd wpadł mi w ręce mój,tzw." mój ulubiony wzór", co muszę stwierdzić ,że przypadł mi od razu do gustu.Ten wzór stosuję od lat(oczywiście jeżeli chodzi o wędkarstwo gruntowe typu feeder)
Jest to typ haka samozacinającego,pewnie trzyma i odkąd zacząłem go stosować,to wszystko co liznęło moją przynętę,zawsze "wytargałem" na brzeg:).Osobiście preferuje dwie firmy,tj.Mustad i Gamakatsu,ze względu na własne przekonanie,ale proszę się tym nie sugerować.
Wzór tego haczyka polecam każdemu z czystym sumieniem,bez obawy o bluzgi:) (2012/03/04 19:53)

mirek788w

Do feedera i do odległościówki polecam haki mavera są moim zdaniem bardzo dobre, nie zdażyło mi się aby ryba się odpieła i przy każdym zacięciu ryba siedzi na haku. (2012/03/04 20:04)

Arcymisiek

Witam.
Z moich wieloletnich doświadczeń z przeróżnymi fikuśnymi wzorami haczyków,przez które straciłem sporo ładnych ryb,muszę stwierdzić,że tak naprawdę moim skromnym zdaniem jest jeden b.dobry wzór haczyka,jeżeli chodzi o wędkarstwo gruntowe typu feeder.
Jest model haka samozacinającego,który polecił mi kiedyś dawno temu pewien znajomy wędkarz z Holandi,osobiście stosuje go z dobrym skutkiem od lat(wszystko co liźnie moja przynętę zostaje dotargane do brzegu:))
Osobiście preferuję dwie marki do których mam zaufanie ,ale to moja subiektywna ocena i proszę się tym nie sugerować,a jest to,Gamakatsu i Mustad
Polecam z czystym sumieniem bez obawy o bluzgi:) (2012/03/04 20:17)

Arcymisiek

Witam.
Z moich wieloletnich doświadczeń z przeróżnymi fikuśnymi wzorami haczyków,przez które straciłem sporo ładnych ryb,muszę stwierdzić,że tak naprawdę moim skromnym zdaniem jest jeden b.dobry wzór haczyka,jeżeli chodzi o wędkarstwo gruntowe typu feeder.
Jest model haka samozacinającego,który polecił mi kiedyś dawno temu pewien znajomy wędkarz z Holandi,osobiście stosuje go z dobrym skutkiem od lat(wszystko co liźnie moja przynętę zostaje dotargane do brzegu:))
Osobiście preferuję dwie marki do których mam zaufanie ,ale to moja subiektywna ocena i proszę się tym nie sugerować,a jest to,Gamakatsu i Mustad
Polecam z czystym sumieniem bez obawy o bluzgi:) (2012/03/04 20:18)

Arcymisiek

Witam.
Polecam z czystym sumieniem bez obawy o bluzgi:) (2012/03/04 20:19)

pablos1000

Ja w poprzednim sezonie do feedera i odległościówki zakupiłem na próbę haczyki Jaxon Tanami leszcz HJ-70006 w rozmiarze 8 i powiem szczerze że są naprawde bardzo dobre. Praktycznie każda zacięta rybka lądowała na brzegu. Używałem ich do białego i czerwonego robaka. (2012/03/04 20:23)

Arcymisiek

Witam.
Polecam z czystym sumieniem bez obawy o bluzgi:)

(2012/03/04 20:32)

Arcymisiek

Witam.
Polecam z czystym sumieniem bez obawy o bluzgi:)

(2012/03/04 20:40)