Jaki dobrać sprzęt na przepływankę?

/ 5 odpowiedzi
Witam potrzebuje rady jakiego sprzętu zakupić na metodę połowu tzw "przepływankę" chodzi o Wędkę i kołowrotek jaki dobrać na początek cenowo nie za drogi ani nie za tani a badziewny tak w granicach do 200 zł Myślę że wystarczy Dodam że głownie chodzi o Rzekę Bzurę szer. do 10m głębokość max 5m dość przejrzyste brzegi  
bobus86

wedzisko napewno bolonka mysle ze ok 6-7 m na rzeke osobiscie mam 8m shimano cos tam nie pamietam dokladnie parametrow juz jest zakonserwowana i schowana na zime,tylko obawiam sie ze na dobrej jakosci bolonke to 200zl moze ci nie wystraczyc,kolowrotek nie musie byc jakis solidny z nawalem lozysk i czarow jak te wielkie maszyny karpiowe.sprzedawca napewno ci cos doradzi.jeszcze jeszcze jedna uwaga nie kupij czasem bolonek z allegro kusza tania cena i ladnym wygladem,ale jak juz ci to przysla i wezmiesz taka maszyne nad wode to po 5 min lowienie nia ci sie obrzydnie albo ci odpadnie reka wiem co pisze bo sam sie tak nadzialem,takze udaj sie do sklepu wez kij do reki i sam ocenisz ci ci odpoiada czy tez nie. (2011/11/14 17:57)

marcin8666sz

Wielkie dzięki a miałem własnie zakupić bolonkę na allegro bo cenny firmy konger jest dość zachęcające !!! Na początek, bo nawet nie wiem czy w ogóle będę łapał tą metodą i nie za bardzo chce inwestować w drogi sprzęt :( jak w ogóle nie będzie do niczego potrzebny myślałem raczej nad jakimś tańszym kijem a kołowrotkiem lepszym :)   (2011/11/14 18:30)

bobus86

nie nie kus sie na allegro jesli chodzi o kije kij trzeba wziasc do reki potrzymac idt musi ci przypasowac a na zdjeciach i opisach wszystko jest cudowne.kolowrotek przykladowo mam z allego za 4 dychy i jest super uzywam go do spina i spokojnie daje rade.jest to okuma cos tam nie pamietam dokladnie dalej nazwy :)a bolonka nie koniecznie jest tylko na rzeki sprawdza sie rowniez na jeziorach a zwlaszcza na glebokie zbiorniki,takze napewno znajdziesz zastosowanie :)powodzenia (2011/11/14 20:50)

Randal

Na początek polecam 11m tanią tyczkę. (2011/11/14 21:18)

gadzinka

Czesc.
Jesli chcesz bolonke to mam do sprzedania 6m chyba mikado. Z cena sie dogadamy. Kosztowala 180 zl. Uzywalem ja 2 razy. Jak cos to dzwon 535358800. Pozdrawiam. (2012/01/09 13:17)