Jaką żyłkę zastosować do bolonki?

/ 5 odpowiedzi
Witam,mam pytanie-mianowicie jaką żyłkę zastosować do bolonki,czy są jakieś specjalne żyłki do tej metody czy po prostu tzw. wolnopas .Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam.
domin77


popatrz na żyłki strofta (2012/07/25 21:29)

radzik19821982


cześć,
polecam znakomitą żyłkę (kosztowna) firmy Toray o nazwie Super Strong, średnice zaczynają się od 0,175 mm, ale ta siedemnastka spoko ci wystarczy do bolonki, bez problemu zarzucisz zestaw 2-gramowy. żyłka jest beściarska.
Inna żyłka - Millenium Leszcz pakowana próżniowo, XT69 Competition - rewelka, to spławikówka m.in. przeznaczona do tyczki. Te żyłki są na rynku od kilku lat, więc sprawdzone i znam je.

pozdrawiam (2012/07/26 08:42)

LYSY


Oczywiście, że większość producentów ma w swojej ofercie żyłki do bolonki, choć niekoniecznie są opisane tak na szpuli. Przyjrzyj się ofercie Trabucco, niezłe żyłki w miarę przystępnych cenach. (2012/07/26 09:29)

mepsik79


Ja od kilku sezonów do bolonki używam żyłek trabucco. Używałem xps zero gravity - fajna pływająca żyłka ale dość nietrwała - szybko się strzępiła. Później przerzuciłem się na xps super cast - extra flow. Ma wszystkie zalety zero-gravity - jest miękka i mało rozciągliwa, pływająca a przy tym trwalsza. (2012/11/14 15:35)

perwer


trabucco -Bardzo dobra i wytrzymała .W tym sezonie założyłem i dobry wybór .Grubość 0,12 ,przypon 0,10 +haczyki (zestaw) z Ownera -polecam. (2012/11/14 16:57)