Jaką żyłkę zastosować do przyponu?

/ 7 odpowiedzi
Witam kolegów ;).Ja mam takie małe pytanie jaką żyłką użyć do przyponu?Mam także pleciąke do 25kg i niewiem kturo lepsze?Wybieram się nad wielkie stawy i będe łowił na grunt (na koszyczek).I niewiem co zastosować?
SlawekNikt

Ja pitole ... alle czekaj, coś podpowiem. Wpisz swoje zapytanie w wyszukiwarkę bo chyba wiesz co to jest ... i koniecznie zainwestuj w słownik języka polskiego bądź pisz w jakimś edytorze tekstu. (2017/05/15 19:14)

Azek

Po pierwsze jestem tu nowy i potrzebuję odpowiedzi na moje pytanie a nie na ocenianie mojej pisowni.Proszę żybyś tak nie pisał bo tylko zaśmiecasz serwer ;) (2017/05/15 22:16)

Azek

Forum* (2017/05/15 22:16)

LeoAmator

Z tym iż pisownia świadczy niejako o Tobie i o Twoim stosunku do ludzi do których kierujesz pytanie.Co do samego pytania to nie warto zaśmiecać forum jeżeli odpowiedź na nie jest do wygooglowania tak jak pisze SlawekNikt. (2017/05/15 22:44)

erykom

Ja pitole ... alle czekaj, coś podpowiem. Wpisz swoje zapytanie w wyszukiwarkę bo chyba wiesz co to jest ... i koniecznie zainwestuj w słownik języka polskiego bądź pisz w jakimś edytorze tekstu.

HEHE :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))  Sławek "oni" Cię wykończą :)))
  (2017/05/15 23:56)

SlawekNikt

Ja pitole ... alle czekaj, coś podpowiem. Wpisz swoje zapytanie w wyszukiwarkę bo chyba wiesz co to jest ... i koniecznie zainwestuj w słownik języka polskiego bądź pisz w jakimś edytorze tekstu.

HEHE :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))  Sławek "oni" Cię wykończą :)))
Takich jak ja nie jest łatwo wykończyć. I bardzo nie lubię lenistwa i pisania nie po polsku oraz zrzucania winy na kogoś innego ... takie to typowe dla fejsowatych ... a od siebie zacząć to nie łaska ?! Najlepiej jak już wspomniałem od nauki używania wyszukiwarek i edytorów tekstu. Enter ;-) (2017/05/16 16:59)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja