Zaloguj się do konta

Jaka żyłka - Team Dragon Ultra czy Dragon Max

utworzono: 2013/12/23 00:22
kuba234p

Kolejne moje pytanie , dotyczące feedera :D ,no ale kto pyta nie błądzi (podobno) ;)Więc Team Dragon Ultra czy Dragon Maxima Match & Feeder/ Carp & Feeder.Myśle nad tymi żyłeczkami na nowy sezon urzywałem w  tym roku Team Dragon Ultra i naprawdę jestem miło zaskoczony ale zdania są podzielone na jednym forum jest wiecej pozytywnych komentarzy na jedną a  na innym forum że na drugą. I zastanawiałem sie czy kupić w  tym roku (i wypróbować) Dragona Maxime albo zostać przy już sprawdzonej ULTRA. Zaletą Maximy jest szpulka 300m ale przy tym jest też droższa. A no i kolory Ultra występuje w  czarnym a  Maximy w  ciemnobrązowym (Match , feeder) lub zielonym (carp,feeder) a  na mój kołowrotek zmieści sie więcej niż 150m żyłki danej grubości.Więc zapraszam do dyskusji która z  podanych żyłek jest lepsza , a może różnią sie tylko kolorem?  [2013-12-23 00:22]

urim71

witam,ja używam żyłek dragona maxima macht feeder oraz ultra i nadal bede ich używać, poniewaz sa dobre jakosciowo, wiadomo ze duzo zalezy od pojemnosci szpuli ile tej żyłki potrzebujemy,ale fakt ultra ma 150m i w moim odczuciu ultra wypada troche lepiej od maxima w punktach maxima 8 ultra 10:) głownie chodzi o ich pamiec bo wytrzymałosc bardzo dobra,jak na ta klase:) dragona żyłki bym zmienił na stroft gtm mam jedna szpule i jest poprostu super jak dla mnie ale ten kolor i to ze jest po 100m na szpuli no i cena ,dlatego zostaje nadal przy dragonie:) pozdrawiam [2013-12-26 09:19]

RuchPalikota2

ultra [2013-12-28 13:17]