Jaka wirówka lepsza

/ 3 odpowiedzi
witam. na święta chciałbym kupic kilka obrotówek. Chciałbym sie dowiedziec ktore obrotowki są lepsze/wytrzymalsze. wirek, spinninex, polsping lub jakie inne tej cenie?
Przemas83


Błystki obrotowe od Dragona , polecam. Wydasz więcej kasy za nie, ale masz dobrą jakość w umiarkowanej cenie! Najczęściej takie się trafiają ma wiosne ;{ (2012/12/12 10:07)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

esox61


Wszystkie są dobre. Teraz w dziedzinie obrotówek jedynie należy na chińszczyznę zważać. Nasze rodzime są super. Ja błystek i woblerów nie kupuję bo sam robię od ponad 30lat więc mogę śmiało powiedzieć że rodzima polska produkcja jest the best. Wazne żeby wybierać tych producentów którzy robią przynęty w Polsce. Dystrybutorzy handlujący chińskim towarem zarabiają krocie a sprzedają zazwyczaj tandetę. Wirek robi super blaszki od wielu lat i wiem że Meppsy nie są lepsze od tych wirków. Hiszpanki są dobre z firmy Mapso (made in spain). Rozprowadza je Jaxon. Modele "Orion" to imitacje Meppsów ale tak mi się zdaje że znacznie przerosły pierwowzór. HRT z Kołobrzegu kapitalne obrotówki robi. Knap to też super blachy. Ważne by błystkę dobrać do łowiska i do ryb w nim występujących.   (2012/12/12 16:15)