Cormaran Distanse Match 4,20m/5-25g

/ 20 odpowiedzi
Witam, zastanawiam się nad zakupem wędki odległościowej. Myslałem nad wędziskiem o długości 4.20m i cenie do 200 zł. W oko wpadła mi jedna wędeczka CORMORAN DISTANCE MATCH 4,20m/5-25g co o niej sądziecie ? Może macie jakieś inne propozycje ? W ogóle chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o tak długiej wędce w cenie do 200zł ponieważ czytałem iż wędka o takiej długosci w tym segmencie cenowym to bubel.
fisch 73


Nic nie sądzę. Myśl dalej. Myślenie ma wielką przyszłość. Łowię na bata 7 od wielu lat. Na fotki z wynikami zabrakło by miejsca. Pomyślnych zakupów. (2012/08/12 07:09)

Igor98


Brat zakupił matchówkę Mikado King of Magic.Nie miał okazji jej jeszcze przetestować.Ale już z wygląda kij wzbudza zainteresowanie i chęć testu. (2012/08/12 13:08)

wojtek161919


mikado ultraviolet fajna wędka posiadam i jestem zadowolony  (2012/08/12 13:18)

spin97


ja posiadam kongera carbomax team match i dobrze mi sie nią łowi (2012/08/12 15:37)

robertjonczyk2


Bardzo fajna ta wędeczka  mikado ultraviolet match, możecie powiedzieć o niej coś więcej ?  


(2012/08/12 17:12)

u?ytkownik104372


Polecam Shimano Alivio bx match, naprawdę fajna odległościówka jak za tą cenę. Przyjemnie się na nią łowi i wytrzymuje hole większych rybek:) A ten Cormoran też niczego sobie (2012/08/12 17:31)

Fatal Error


Cześć !
Kupiłem w zeszłym sezonie Cormorana Speciland Match 3,90
Naprawdę rewelacyjny sprzęt i to pod względem estetycznym jak i technicznym.
Holowanie kilku kilogramowych karpi, czy też innego drobiu sprawia wielką przyjemność. Ugina się mocno tworząc piękną parabolę.
Drugiej takiej wędki nie ma i przy tym odnosi się wrażenie, że nie jest to kolejna wędeczka wyprodukowana na polu ryżowym i oklejona kolejną naklejką to jest CORMORAN !
To na tyle dobrego, bo najgorsze jest to, że złamała mi się wczoraj szczytówka - tak ! W tej odjazdowej wędce ... dokładnie 29cm licząc od ostatniej przelotki. Złamała się w momencie zarzucania zestawu odległościowego.
Szukam właśnie informacji czy gdzieś można dokupić ostatni z trzech elementów tej wędki.
Orientuje się ktoś ? (2012/08/12 18:25)

cocaine


Witam coś od siebie dodam mam 2 feedery Cormorana Specilanda zakupione w zeszłym roku na początku sezonu kupiłem Speciland match 4.20 5-20g/w i rewelacja kijek spisuje się rewelacyjnie i jak kolega wcześniej napisał co do wykończenia i estetyki to jest naprawdę perfekcyjnie wykonany.Polecam. (2012/08/12 19:18)

robertjonczyk2


Co do tego  Cormorana Speicland match to fakt wygląd jest identyczny jak feederka z tej samej serii, którego posiadam i naprawde ten aspekt niczego sobie, ale oglądałem dzisiaj w sklepie Cormorana  Distance match 4.20 bardzo fajna wędeczka i chyba sie na nia skusze bardzo sztywna tłumi drgania, podczas gdy inne wędki latały jak galarety, leciutka i niedroga naprawde dobra wędeczka moim zdaniem napiszę cos więcej jak wypróbuję bo w 90% jutro po nia jadę :) (2012/08/13 19:18)

Kamilion


Witam. Ja kupiłem matchówkę Max Insygnia Match 420cm 5-15gr (od kolegi z forum, wygrał ją tu na forum w konkursie) kijek po prostu REWELACJA!!! Lekka jak piórko, cieniutka leży w ręku niczym ołówek a samo łowienie tą wędeczką to po prostu poezja, zamontowałem do niej kręciołek shimano nexave 1000RB i jedno jest pewne... raczej już nigdy nie wrócę do teleskopa.  (2012/08/13 20:49)

robertjonczyk2


Witam ponownie, obiecałem że napiszę coś nie coś jak zakupię i wypróbuję tego Cormorana Distance match 4.20. Byłem na rybkach na noc z 14 na 15 sierpnia nad stawem niedaleko mnie i jeśli chodzi o moje pierwsze wrażenia z wędką były one  bardzo dobre 1 rzut i duze zaskoczenie, spławiczkiem 2.5 grama zestaw dosłownie frunął i frunął nie wiem czy to moje wrazenie było spowodowane tym ze nigdy nie łowiłem odległościówką, ale mimo wszystko bardzo mile się zaskoczyłem. Niestety ryby zarówno wczoraj jak i dzisiaj nie brały zbyt dobrze dlatego poza kilkoma niewymiarowymi płotkami i wzdręgami nic na nią nie złowiłem ale ogólnie bardzo przyjemnie mi sie nią łowiło, niestety tylko do czasu ;/ ponieważ gdy dzisiaj zaczął siąpić deszcz zabawa z Cormoranem nie była już taka przyjemna przy zarzucaniu żyłka tak się lepiła do wędki, aż miałem wrazenie ze cały czas stoper zahacza o szczytową przelotkę, przy zarzucaniu przelotkami do góry było juz troche lepiej nie mniej jednak w czasie deszczu łowiło się nia naprawde ciężko podczas gdy mój wujek mając kilkuletnią odległościówke spokojnie machał sobie zestawem w te i we w te bez najmniejszych problemów a wiec nie wiem czy ta wędka jest akurat aż tak mało komfortowa w łowieniu podczas deszczu czy po prostu te nowe wędki z niższych segmentów cenowych są takiej jakości. Ogólnie rzecz ujmując pomimo pewnych problemow w deszczu, według mnie wędka jak najbardziej  na plus :) (2012/08/15 13:21)

Fatal Error


Cieszy mnie, że zakupiłeś porządną wędkę :)
Jeszcze bardziej mnie cieszy fakt, że Niemcy w ramach umowy gwarancyjnej wymienią mi cały końcowy skład (szczytówka) a nie jakieś tam lepienie i ucinanie !
Wędka naprawdę rewelacyjna, łowienie na tą wędkę zestawami odległościowymi, a w nocy ze świetlikiem jest rewelacyjne !
Osobiście nie miałem problemu z lepiącą się żyłką, używam i tak ciut za grubej 0,20 jako głównej. W przyszłości zmienię na 0,18 i spokojnie na niej wycholuję 3kg karpia ! :)
Pozdrawiam i życzę grubej ryby. (2012/08/17 11:57)

qmak-75


Poszukaj sobie Browninga Match Syntec i porównaj.Za 4,50 metrowy kij zapłacisz około 200 pln,c.w 3-15(jest zdecydowanie zaniżony)kumpel łowi 2 takimi kijami i są naprawdę OK.Są też zdecydowanie lepsze od tego Cormorana. (2012/08/17 12:33)

Fatal Error


Długość wędki to też dobry temat. Ja wybrałem długość 3,90
Taką wędką będzie lepiej operować w zarośniętych partiach brzegu i z łodzi (2012/08/17 14:59)

game30355


A ja mam Dragon Thytan i jestem zadowolony. (2012/08/22 19:26)

spines21


andras

Witam.

Chciałbym kupić odległosciówkę , zastanawiam się po między :
http://allegro.pl/mikado-taurus-match-4-2-wegiel-40-najtaniej-i3048094452.html tylko wydaje mi się jakaś tania , czy to może być jakaś podróbka ? jak rozpoznać?
lub :
http://www.na-ryby.com/Aquarius_Match.html
którą polecacie do łowienia na jeziorze?

pozdrawiam

(2013/02/28 07:41)

andras


Zastanawiam się jeszcze nad Mistrall Lexus 4,20  :
http://www.muller-fishing.pl/mistrall-wedka-lexus-match-4-20m-5-25cm.html
Czy ktoś może używa którąś z tych wędek ?

pozdrawiam
(2013/02/28 22:51)

u?ytkownik128203


Drodzy Panowie, proszę was, przestańcie w końcu "posiadać" i zacznijcie "mieć".
"Mam wędkę", nie "posiadam wędkę". "Posiadam" to termin formalno/prawny.
To piękny język, wszyscy nim świetnie władamy bo i szkoły mamy zacne, nie musimy go udziwniać.
Pozdrawiam.

Ps: to nie jest docinka lecz prośba. (2013/06/23 20:19)

catrinna


Ja posiadam wędkę matchową Mikado SCR match 3,9 10-30g i nie powiem nic złego.. Kosztowała 139zł, a jest rewelacyjna, czy to na płotki czy na węgorze.. rewelka ;-) (2013/06/23 23:42)

psiokmok


może jakiś teleskop z jaxona 2013np.teleskop xt-prozobacz na stronie jaxonacena do 100zł na stronie bass-sklep.pl (2013/07/09 12:26)