Jaka wędka - Mikado czy Dragon?

/ 9 odpowiedzi

Witam.

Po kilku dniach szukania zapadła decyzja, równiez dzięki waszym poradą :) padło na wedki MIKADO SCR ZENDER SPIN 270 10-30 gr. lub DRAGON MYSTERY CONTACT JIG też 270. Co sadzicie o tych firmach, która lepsza i bardziej sprawdzona? cenowo podobnie, wedka głównie na sandacze czasem też na szczupłe. Proszę o wszelkie info.

Pozdrawiam.

wedkarz2309


Dragonik też c.w. 10-30?:)

 

Osobiście od razu bym brał tego kijka!:)

 

Uważam, że ta firma jest lepsza:)

 

 

Jest to tylko moje skromne zdanie na ten temat:)

(2010/09/28 15:28)

u?ytkownik13410


Ja ostatnio w centrum wędkarstwa macałem właśnie scr i bardzo fajny, szybki kijek. Nie wiem nic o tych dragonach, więc się nie wypowiem ale nie ukrywam że gdzieś tam na liście życzeń mam tego mikado :D (2010/09/28 15:43)

rafal1978


powiem tak....

ja osobiście używam Dragona i nie zamienię tej firmy na żadną inną.

są to wędki dobrze wykonane i za rozsądne pieniądze.
poza tym każda wędka jest "szyta na miarę", dla mnie oznacza to, że ktoś się przyłożył do pracy na etapie projektowania i skutkuje to dobrymi wyrobami.
łatwo to zrozumieć jak się ją już trzyma w ręku np w sklepie ale prawdziwa zabawa zaczyna się jak już nią wędkujesz - ze mną też tak było najpierw wahałem się nad zakupem a potem nad wodą... CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ!

POLECAM :) (2010/09/28 15:56)

Rybczan


Dragon c.w 3-20 gr.

:)

(2010/09/28 16:33)

Rybczan


kolego wedkarz 2309 widzę , że jesteś z Lubina więc mam pytanie o Mietków, często jestem na Dolnym Ślasku ( taka praca) a mieszkam w Sosnowcu ( Ślaskie). Pzw Katowice i Pzw Wrocław maja podpisane porozumienie mam pytanie czy trzeba mieć do łowienia w moim przypadku jakieś dodatkowe rejestry połowów czy mam to wpisywać w swój rejestr ? jak to wygląda ? może ktoś z kolegów coś mi o tym powie, bo niestety PZW Wrocław nie odpisuje na meile :(

Pozdrawiam.

(2010/09/28 16:38)

Rybczan


kolego wedkarz 2309 widzę , że jesteś z Lubina więc mam pytanie o Mietków, często jestem na Dolnym Ślasku ( taka praca) a mieszkam w Sosnowcu ( Ślaskie). Pzw Katowice i Pzw Wrocław maja podpisane porozumienie mam pytanie czy trzeba mieć do łowienia w moim przypadku jakieś dodatkowe rejestry połowów czy mam to wpisywać w swój rejestr ? jak to wygląda ? może ktoś z kolegów coś mi o tym powie, bo niestety PZW Wrocław nie odpisuje na meile :(

Pozdrawiam.

(2010/09/28 16:38)

wedkarz2309


Nie łowię kolego na Mietkowie - nia mam jak niestety, jak będzie autko, to na pewno tam pojadę:)

 

A co do porozumień, to nie wiem, jak to jest...:(

 

Może telefonicznie gdzieś do tego Wrocławia zadzwoń?:)

(2010/09/28 17:27)

andi116


jeżeli jest porozumienie miedzy kolami wędkarskimi to chyba wpisuje się w swój rejestr ale upewnij się najlepiej telefonicznie, a co do mietkow i te słynne sandacze to najlepiej z ludki powodzenia (2010/09/28 18:36)

Artus


Ja zamieniłem Mikado na Dragona i żałuję... że nie zrobiłem tego wcześniej (2010/09/28 21:48)