Zaloguj się do konta

Jaka ryba

utworzono: 2011/03/15 16:06
Genek1x2x3

A wiec mam pytanie chcial bym miec w akwarium (25l) jakas mala rybke np.cos w stylu sumika karlowatego lecz go nie moge zlowic poluje juz dluzszy czas jaka byla by rybka (mozna kupic w zoologicznym??),ktora jak bym jej dawal np malutkiego kielbia a ona by jadla wiecie tak jak by szczupak ktury ma tylko 7-9cm plis pomocy [2011-03-15 16:06]

adamoski

Kolego wpuszczając rybki rzeczne do akwarium zwłaszcza 25L zaserwujesz im niemiłosierne cierpienie . Do takiego akwarium nie dobieraj ryb , które rosną powyżej 6-8 cm to i tak max. Jeśli chcesz mieć drapieżnika kup sobie jednego bojownika i wpuszczaj mu małe neonki, z pewnością powinien je jeść. Jak dorobisz się akwarium np 300 L to wtedy możesz pomyśleć o stworzeniu mini ekosystemu z naszymi rybami.  [2011-03-15 16:44]

kutwa-run1

Kolego, o sumika już pytałeś, a ja całkiem poważnie na to pytanie odpowiedziałem. Przeczytaj sobie jeszcze raz a także posty innych kolegów. Ta ryba bierze na wszystko co jej podetkniesz pod nos. A wiesz dlaczego to jest chwast? Otóż ta rybka bardzo szybko się rozmnaża bez względu na rodzaj wody a jej największym przysmakiem jest ikra innych ryb ( płoc, leszcz...). Jeśli jest akurat tarło innych ryb to można byc prawie pewnym, że nasze zanęty i przynęty będzie miała w d...e.
[2011-03-15 17:08]

grzesiek35

A wiec mam pytanie chcial bym miec w akwarium (25l) jakas mala rybke np.cos w stylu sumika karlowatego lecz go nie moge zlowic poluje juz dluzszy czas jaka byla by rybka (mozna kupic w zoologicznym??),ktora jak bym jej dawal np malutkiego kielbia a ona by jadla wiecie tak jak by szczupak ktury ma tylko 7-9cm plis pomocy



Ile razy będziesz pytal o tego sumika?Przecież juz żeśmy ci odpowiedzieli na twoje bodajże wczorajsze pytanie.

[2011-03-15 17:11]