Przynęta na płoć na metodę mikro jigi

/ 7 odpowiedzi
Witam, Jaką przynętę polecacie na metodę mikro jigi na płoć?
kaban


Ja używam na rzece nimf na bocznym troku i najmniejszych gum na hakach muchowych często bez ogonka. Bywa, że płocie i inne gatunki z tzw białorybu stają się agresywne w porze tarła lub z innych przyczyn i biorą na wirówki w rozmiarze 00 lub 01 a woblerek o długości 1,5 cm też im nie ujdźe uwagi. (2021/02/13 10:07)

marcin464


Wielokrotnie już testowałem różne marki i na ten moment kupuje Fiskeri, mają zanętey wędkarskie na różne gatunki i powien, że nawet ma to sens. Testowałem na karpia o okonia, na płoć też powinna fajnie zadziłać. . (2021/02/24 00:52)

jurasek15


Wielokrotnie już testowałem różne marki i na ten moment kupuje Fiskeri, mają zanęty wędkarskiena różne gatunki i powien, że nawet ma to sens. Testowałem na karpia o okonia, na płoć też powinna fajnie zadziłać. .ÂÂ

Kolego, płacą ci coś za taką lichą reklamę? Jak przyjrzałem się tym zanętom i zobaczyłem w nich sporą ilość ziaren surowej kukurydzy, to mam mocne wątpliwości co do wiedzy osoby, która je opracowała, a jeszcze nazywa je najskuteczniejszymi. :) Wiesz ile ryba będzie trawić takie surowe ziarno? A dodatkowo jak pobierze je zbyt szybko, będzie pęcznieć w niej. Jakoś wierzę bardziej w zanęty opracowane przez zawodników, niż firmowane przez podlaskiego samorządowca. Na Podlasiu to dobry jest ale... inny produkt regionalny. :)
Pozdrawiam (2021/02/24 01:43)

jabberwokie86


Wielokrotnie już testowałem różne marki i na ten moment kupuje Fiskeri, mają zanętey wędkarskie na różne gatunki i powien, że nawet ma to sens. Testowałem na karpia o okonia, na płoć też powinna fajnie zadziłać. .Â

Tylko że temat dotyczy przynęt i do tego spinningowych, więc może warto byłoby uważnie go przeczytać zamim zacznie się bez sensu spamować? (2021/02/24 10:10)

jurasek15


Wielokrotnie już testowałem różne marki i na ten moment kupuje Fiskeri, mają zanętey wędkarskie na różne gatunki i powien, że nawet ma to sens. Testowałem na karpia o okonia, na płoć też powinna fajnie zadziłać. .ÂÂÂÂ

Tylko że temat dotyczy przynęt i do tego spinningowych, więc może warto byłoby uważnie go przeczytać zamim zacznie się bez sensu spamować?

Być może ekspert od zanęt się nie zorientował. :) Ważne, że było słowo "płoć" i można było zrobić lokowanie produktu. :)
Ale też żeby nie zaśmiecać tematu, to Kolego zainteresowany mikro jigami, spójrz na stronęhttp://mandulachelm.pl/, ostatnio gdy zamawiałem tam szybkie agrafki, widziałem że mają tam ofertę mikro przynęt. Ja jednak namawiam bardziej na przyjrzenie się i ocenienie możliwości samodzielnego wykonania tego typu przynęt. Zawsze to taniej, a i satysfakcja większa jak stworzy się coś skutecznego.
Pozdrawiam (2021/02/24 10:33)