Jaka plecionka do spinningu?

/ 2 odpowiedzi
Jaką plecionkę polecacie do spiningu? Nadmieniam że używam różnych przynęt i obrotówki i gumki itp..
Jaka średnica najlepsza?
I co sądzicie o Dragon DRAGON INVISIBLE II 0,12mm - czy nie będzie za gruba?

I jeszcze małe pytanie czy odczuje dużą różnicę jeśli dotychczas używałem tylko żyłek.
mlody1126


Witam ja zakupiłem chyba na pierwszy raz najtańsza plecionke misttalla shiro 15 mm, wczesniej nie łowiłem na plecionki! Sa zwolennicy i krytycy Głownie. Lowilem na nie klenie okonie sandacze i przyznam,ze wrarzenia niesamowite:-). Zylka jest rozciagliwa plecionka nie:-/! Na zylce latwiej wycholowac rybe nie skreca sie trudno czasami odruznic branie od otarciu sie zanety Po dnie gorsze prowadzenie. Natomiast plecionka:-) latwosc skrecania sie. Malo rozciagliwa co powoduje ze trudniej rybe wyciagnac zajezy od sprzetu i trzymac wedzisko tylko w dloni podczas holu nie opierac o nic a zwlaszcza o reke... Latwosc celnych zutow celnosc, patrzac na plecionke widzisz jak prowadzisz. Przynete np pomiedzy kamieniami konarami itd:-) co ulatwieniem podczas polowu;- Co jeszcze jezeli np typu wobler zaczepia o dno odrazu to odczujesz i odruznisz od brania:-) jest takze mniej widoczna w wodzie! Ja juz ze spiningiem-tylko moim zdaniem plecionka tylko warto chyb a leppsza kupic drozsza mam nadzieje ze troche pomoglem zdania sa podzielone takze:-)... (2011/12/04 11:00)

kepes53


dzięki wielkie za pomoc
może w nowym sezonie się skuszę na plecionkę (2011/12/04 12:22)