Jaka najlepsza zanęta na lina i karasia

/ 7 odpowiedzi
Witam chciałbym się dowiedziec jaka jest najlepsza zanęta na lina i karasia , łowię na opuszczonym stawię w polu są duże karasię używam trapera Lin-Karaś ale nie dodaje niczego więcej nie spotkałem się tam z linem ale wiem że jest widziałem wielokrotnie może pomożecie mi coś ustalic jak skusic lina do łowiska 
piotreks1990


To co powtarzam wielokrotnie to dragon lin-karaś xxl, najlepsza zanęta. A tak w gwoli ścisłości to poszukaj na forum, bo takich wątków jest mnóstwo i nie zakładaj tematów bez wcześniejszego sprawdzenia czy takowych nie było:) (2012/05/19 12:02)

MX-5


To co powtarzam wielokrotnie to dragon lin-karaś xxl, najlepsza zanęta. A tak w gwoli ścisłości to poszukaj na forum, bo takich wątków jest mnóstwo i nie zakładaj tematów bez wcześniejszego sprawdzenia czy takowych nie było:)

zgadza sie ta zanęta jest najlepsza:) ale sa dwie wersie! tylko nie ''zielona'' ! pozdro (2012/05/19 13:14)

MX-5


To co powtarzam wielokrotnie to dragon lin-karaś xxl, najlepsza zanęta. A tak w gwoli ścisłości to poszukaj na forum, bo takich wątków jest mnóstwo i nie zakładaj tematów bez wcześniejszego sprawdzenia czy takowych nie było:)

zgadza sie ta zanęta jest najlepsza:) ale sa dwie wersje! tylko nie ''zielona'' ! pozdro
(2012/05/19 13:15)

Iron21


Zielona też jest dobra. Jest zielona ponieważ, gdy ryby biorą niechętnie szuka ich się wśród roślinności (na podwodnym dywanie) gdzie kolor ładnie się z nią komponuje nie wzbudzając ich podejrzeń. Moim zdaniem lepsza jest jednak zanęta Lorpio Magnetic  pozdrawiam (2012/05/20 13:52)

u?ytkownik104372


To co powtarzam wielokrotnie to dragon lin-karaś xxl, najlepsza zanęta. A tak w gwoli ścisłości to poszukaj na forum, bo takich wątków jest mnóstwo i nie zakładaj tematów bez wcześniejszego sprawdzenia czy takowych nie było:)

zgadza sie ta zanęta jest najlepsza:) ale sa dwie wersie! tylko nie ''zielona'' ! pozdro


U mnie najlepiej sie sprawdza wlasnie ta zielona, szczegolnie w lowieniu linow:) (2012/05/20 16:03)

tomecek


Sama zaneta to strata kasy - oczywiscie tez troche trzeba wrzucic ale tylko dla zapachu - kilka kulek wielkosci wiekszego orzecha wloskiego

necimy grochem gotowanym /oczywiscie nie twardym ale i nie rozgotowanym :) / do wprawy dojdziesz - dwie garscie dziennie tak mniej wiecej + na chaczyk
Po kilku dniach przed lapaniem wrzucamy na poczatek delikatnie tylko troche grochu zeby lin mogl poszukac tego na haczyku a nie najadl sie i poplynal dalej

Trzeba oczywiscie backup w postaci czerwonego robaka

jako top secret :) proponuje ciasto Dragona (lin karas) w torebce - zrobione i zmieszane z ziemniakami gotowanymi

zycze sukcesow

ps. jezdzac na lina trzeba byc konsekwentnym - codziennie na rybach albo chociaz podrzucic inaczej efekty beda kiepskie - lin jest dla wytrwalych. (2012/05/20 16:58)

MASTINO


Nie ma "najlepszej" zanęty na każde łowisko na daną rybę. Dodatki są ważne. Metoda prób i błędów. (2012/05/20 17:27)