Jaka metoda połowu na pierwsze zawody

/ 7 odpowiedzi
Witam chciał bym się dowiedzieć jaką metodą łowić na zawodach jakiej firmy zanęte kupić co dodać jaki spławik ,żyłka itp.to moje pierwsze zawody.PROSZĘ O POMOC 
bercik962

a gdzie te zawody będą sie odbywać na rzece kanale jeziorze ? (2011/08/13 14:29)

Arekfan

zawody odbędą się na stawie (2011/08/13 15:13)

użytkownik50133

a jakim sprzętem dysponujesz ( wędki ) ? (2011/08/13 15:28)

użytkownik60251

a na co łowisz do tej pory????jak ci biorą to zastosuj ten sam sprzęt i zanętę na zawodach (2011/08/13 16:02)

bednar14

zawody odbędą się na stawie

A jakie rybki dominują w tym stawie? (2011/08/13 16:07)

Arekfan

mam wędkę z kołowrotkiem 3,6 m lecz mogę kupić bata tylko nie wiem jakiego ,co do niego dokupićbędę tam łowił pierwszy raz wiem że jest tam dużo karpi sporawych i japońców podobno one biorą najlepiejsłyszałem od wędkarzy którzy tam łowią że można sobie zrobić ładny wynik łapiąc na bata japońcena łowisku są też płocie leszcze itp. (2011/08/13 20:18)

bednar14

mam wędkę z kołowrotkiem 3,6 m lecz mogę kupić bata tylko nie wiem jakiego ,co do niego dokupićbędę tam łowił pierwszy raz wiem że jest tam dużo karpi sporawych i japońców podobno one biorą najlepiejsłyszałem od wędkarzy którzy tam łowią że można sobie zrobić ładny wynik łapiąc na bata japońcena łowisku są też płocie leszcze itp.

To kup sobie bacika wydaje  mi się że taki 7 metrów będzie dobry ale tą wędkę co masz z kołowrotkiem również zabierz na bata będziesz łapał plocie a jak zobaczysz że w łowisko wejdą większe rybki to weźmiesz mocniejszy zestaw z kołowrotkiem.Ale nadal nie wiem jaka rybka dominuje na tym łowisku napisałeś że najlepiej biorą karasie a potem dodałeś że są też płocie i leszcze....zdecyduj się czego tam jest najwięcej to dopasujemy jakaś zanętę. (2011/08/15 10:14)