Jaka marka tej żyłki?

/ 6 odpowiedzi
witam. Może podpowiecie mi jakiej firmy żyłka nawinięta jest na kołowrotki AbuGarcia poszukuje o tym jakiejś informacji, żyłki co prawda mają już dwa lata ale są na tyle mocne że mnie to dziwi i chciałbym zakupić nowe na wymianę bo tych już sporo ubyło na szpuli...
Ewentualnie poszukuje nazwy firmy która ma żyłkę w kolorze czarnym bodajże na opakowaniu jest mrówka albo pająk za nic nie mogę znaleźć.... 
kux


Balsax - Tarantula (2014/04/25 21:49)

Bernard51


O ile mnie pamięć nie myli to parę lat wstecz z pająkiem na opakowaniu były żyłki "Maxim" lub "maxima carbo", w miarę wytrzymałe były i bez pamięci. (2014/04/25 21:52)

getka


niestety żadna z powyższych pamiętam że opakowanie było czarne sama żyłka też czarna lub ciemnobrązowa a może to była mrówka a nie pająk, żyłka była piekielnie mocna trzeba było się na szarpac żeby zerwać. (2014/04/25 21:59)

Bernard51


niestety żadna z powyższych pamiętam że opakowanie było czarne sama żyłka też czarna lub ciemnobrązowa a może to była mrówka a nie pająk, żyłka była piekielnie mocna trzeba było się na szarpac żeby zerwać.

W czarnym opakowaniu to były, podejrzewam, "platinum" tak jak piszesz ciemno brązowe i czarne, ale to było koniec lat 90-tych lub początek 2000-nych. (2014/04/26 06:34)

getka


Ja osobiście tą żyłkę widziałem ze dwa lata temu u mojego wędkarskiego kompana ale ani on ani ja nie pamiętamy jej marki ani nazwy a była to świetna żyłka do ciężkiego feedera takiego 150+. Taką właśnie żyłkę mam da kołowrotku AbuGarcia od nowości w trochę już walczyła i jestem z niej mega zadowolony, jej jakość i czas jaki ją posiadam to coś niesamowitego. (2014/04/27 15:54)