Jaka guma na późno-jesienne sandacze?

/ 8 odpowiedzi
Proszę doradźcie mi  jakich firm długości i kolorów można skutecznie stosować gumy na sandacza o tej porze roku? ( wiem że niema określonego koloru ani rozmiaru ale prosze o porady jakie gumy są skuteczne. Czy Dragon Lunatic 10cm był by dobry na sandacze jak i na szczupaki?
ZanderHunter

Proszę doradźcie mi  jakich firm długości i kolorów można skutecznie stosować gumy na sandacza o tej porze roku? ( wiem że niema określonego koloru ani rozmiaru ale prosze o porady jakie gumy są skuteczne. Czy Dragon Lunatic 10cm był by dobry na sandacze jak i na szczupaki?

Jak najbardziej odpowiedni...:) (2012/11/19 19:48)

dareczekxd

twister 3,5cm biały z czerwoną główką , zobaczysz go w moich rekordowych okazach ryb :) polecam gorąco , ostatnio w niedziele jak nikomu nic nie brało to nam właśnie na te biało czerwone gumy. (2012/11/19 19:54)

jarekk

twister 3,5cm biały z czerwoną główką , zobaczysz go w moich rekordowych okazach ryb :) polecam gorąco , ostatnio w niedziele jak nikomu nic nie brało to nam właśnie na te biało czerwone gumy.

Barwiony samodzielnie ? (2012/11/19 21:13)

dareczekxd

twister 3,5cm biały z czerwoną główką , zobaczysz go w moich rekordowych okazach ryb :) polecam gorąco , ostatnio w niedziele jak nikomu nic nie brało to nam właśnie na te biało czerwone gumy.

Barwiony samodzielnie ?

Kupione już zabarwione :) (2012/11/19 21:24)

Sebastian Kowalczyk

Jeśli zawiodą tradycyjne przynęty możesz popróbować gumami do drop shota. Całkiem nieźle się sprawdzają o tej porze roku. dobre są na sandacze a i okoń lubi je zaatakować. (2012/11/20 07:50)

ZanderHunter

Jeśli zawiodą tradycyjne przynęty możesz popróbować gumami do drop shota. Całkiem nieźle się sprawdzają o tej porze roku. dobre są na sandacze a i okoń lubi je zaatakować.

Dokładnie jak wyżej... obserwowałem w ostatni weekend będąc w Szczecinie jak koledzy wędkarze łowili z niezłym skutkiem sandacze na rzece Odrze praktycznie w centrum miasta... stosowali metodę Drop Shot mieli bardzo ciekawe wyniki...nie były to duże rybki ot takie 45-50cm +...ale ilościowo mieli frajdę z łowienia...rzut pobujał chwilę kijkiem zacięcie siedzi i tak w kółko...obserwowałem około 0,5h w tym czasie złowili 10 szt sandaczy wszystkie wróciły z powrotem do wody...:) także warto eksperymentować z przynętami jak i również metodami podczas polowania na mętnookie...z tą rybka już tak jest że nigdy do końca nic nie wiadomo...:)

P:) (2012/11/20 20:59)

Sebastian Kowalczyk

Ja prowadzę takie gumy klasycznym opadem i efekty też są niezłe.  (2012/11/21 12:25)

TyberxSpin

Dzięki wszystkim za rady :)                                             A jeśli chodzi o szczupaka to co byście mogli doradzić? (2012/11/23 07:55)