Jaka gruntówka na głębokie łowisko?

/ 6 odpowiedzi
Witam, tak jak w temacie zamierzam łowić na grunt na cegielni(głębokość do 15-17m), ryby to lin, płoć. Prosiłbym o pomoc w wyborze wędki +kołowrotka tak do 200zł(za komplet) i czy jest sens kupować fedeera w takiej cenie, czy lepiej ciężką gruntówkę lub pickera.

Ps. Również jeździłbym na d zalew(głębokośc do 3m)
u?ytkownik57785


Witam, tak jak w temacie zamierzam łowić na grunt na cegielni(głębokość do 15-17m), ryby to lin, płoć. Prosiłbym o pomoc w wyborze wędki +kołowrotka tak do 200zł(za komplet) i czy jest sens kupować fedeera w takiej cenie, czy lepiej ciężką gruntówkę lub pickera.

Ps. Również jeździłbym na d zalew(głębokośc do 3m)





Na wodę stojącą picker wystarczy i będzie najbardziej odpowiedni, ciężka gruntówka na takie ryby odpada na pewno. A wybierz ten sprzęt sobie sam w sklepie, a nie przez kogoś "na słowo", bo każdy ma swój gust. Wędkę trzeba wziąć do ręki przed kupnem i nie sugerować się firmą czy czyimś gustem. Do 2 stów kupisz na pewno i pickera i młynek do niego już przyzwoite. (2011/06/20 17:28)

cegielny


Właśnie mi chodziło o to czy picker czy feeder.
Wielkie dzięki. (2011/06/20 17:31)

adakus1979


ja bym wziol feeder bo gdy przyjdzie czas lowic na duzych glebokosciach to piker nie wystarczy (2011/06/20 17:42)

u?ytkownik57785


ja bym wziol feeder bo gdy przyjdzie czas lowic na duzych glebokosciach to piker nie wystarczy





Feeder jest dostosowany i przeznaczony do wód płynących. (2011/06/20 17:48)

adakus1979


tak przepraszam mastif ma racjie na wody stojace bezapelacyjnie picker (2011/06/20 19:02)

adakus1979


chociaz majac w swoim arsenale pickery ja zawsze lowie na feedery .nie chcac sie zbytnio narazac braci wedkarskiej lowie takze matchowkami na grunt wiem wiem jak 5-25gram na dolnej elekrowni w gryfinie zawsze tak lowie i szczerze tylko tak lowie na kwadracie ale to juz inny troszke temat (2011/06/20 19:06)