Jaka grubość plecionki na szczupaka?

/ 29 odpowiedzi / 3 zdjęć
Sith


Mam podobne zdanie i tak samo dobieram zestawy.

Zachęcony opinią Daniela zamówiłem Magnum 4X w rozmiarach 0,08mm/6kg i 0,12mm/10,40kg, do tego przypony Steel Guard 1x7 Carbon, odpowiednio 5 i 9kg. Zobaczymy jak to zafunkcjonuje. (2016/08/27 06:42)

luxxxis


Daniel, piszesz o tej plecionce http://allegro.pl/show_item.php?item=6370815841&utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=PLASmA_Dragon? Przymierzam się właśnie do niej. Czyli warto wydać te pieniążki?

Zaiste Sith,zaiste....Trzy dni mnie nie było wśród żywych-katowałem sławne Żarnowieckie i sadzałem dupę na okolicznych plażach i tu ciekawostka----w szale pakowania sprzętu zamuliłem i stanąłem nad jego brzegiem z jedną szpulą plećki....Trzy spiny a linka tylko jedna...Czymprędzej namierzyłem jakiś pseudowędkarski i tu szok kolejny---jak za komuny----puste póły...Były jakieś plećki nonejmy i moja "stara" shiro w nowej odsłonie,nabyłem więc 150m za 40 złociszy ,podzieliłem na pół i dawaj na wodę....Znowu mi się przypomniały brody,kłaki i co to znaczy obawa o szczytówkę podczas wyrzutu,straciłem fajny zestaw mepss plus s4p 19cm na półmetrowym drucie -razem jkieś 50dyszek----broda zastopowała wyrzut plećki na przelotkach,siła rozpędu zerwała linkę i sru.....poleciało.Dobrze że cfx-a mi nie złamało dziadoskie nasienie. (2016/08/29 14:40)

Sith


Niestety, Shiro tak ma, ja z niej zrezygnowałem już w 2014 r.
Współczuję straty... ;-( (2016/08/29 16:17)

luxxxis


Niestety, Shiro tak ma, ja z niej zrezygnowałem już w 2014 r.
Współczuję straty... ;-(

No fakt,zauważyłem że ona żyje własnym życiem ,taka ia,sztuczna inteligencja....Sama zrzuca sobie tyle ze szpuli aby jej pasowało,po wywaleniu w kosz iluś tam metrów w miarę się uspokaja.Cena nie zawsze czyni cuda.... (2016/08/29 17:07)