Jaka farba do spławików

/ 7 odpowiedzi
Siemka zrobilem sobie pare splawikow i moje pytanie brzmi: jakimi farbami pomalowac te splawiki nie pytam jakimi kolorami tylko farbami dobrej jakosci (nie za drogie :D) w gre wchodza farby tylko ze sklepu z farbami ze sklepu budowlanego poniewaz u mnie w wedkarskim nie ma farb wcale i nie bedzie wiec tylko te musza byc typu dekoral XDczekam na wasze odpowiedzi . Dzieki
użytkownik41398

motip albo dupli color a potem jeszcze jakim lakierem z  3 razy pozdrawiam. (2012/04/23 21:21)

JOPEK1971

Udaj się do lakiernika samochodowego i poproś,często mają zlewki,farby są rewelka,do woblerów jak i spławików. (2012/04/23 21:21)

rafau80

Aha dzieki, a jak rowno namalowac paski na antence splawika, gdyz nie posiadam tokarki (2012/04/23 21:25)

Piciu26

Oklej spławik taśmą malarską. Tylko zaraz po pomalowaniu ja zdejmij. Pozdrawiam. (2012/04/23 21:37)

użytkownik41398

kiedyś swoje pierwsze spławiki malowałem  lakierami do paznokci mamy i tez dawały rade nawet teraz jak go troszkę uszkodzę przy zaczepie to tak robię, lakier jest gesty i dobrze wypełnia dziurki. (2012/04/23 21:48)

Olek

Siemka zrobilem sobie pare splawikow i moje pytanie brzmi: jakimi farbami pomalowac te splawiki nie pytam jakimi kolorami tylko farbami dobrej jakosci (nie za drogie :D) w gre wchodza farby tylko ze sklepu z farbami ze sklepu budowlanego poniewaz u mnie w wedkarskim nie ma farb wcale i nie bedzie wiec tylko te musza byc typu dekoral XD czekam na wasze odpowiedzi .  Dzieki   Witaj w kręgu pozytywnie zakręconych "strugaczy"  :) Jeśli w Twojej okolicy jest sklep modelarski to leć tam i zapytaj o "Pactra" lub "Humbrol" ja teraz maluję właśnie w zasadzie tylko nimi :) No a jeśli niema :( to pozostaje Ci "allegro". Zamów sobie kilka puszek różnego koloru (za przesyłke zapłacisz tyle co za bilet autobusowy) a nie musisz się z domu ruszać :) No i dawaj kilka fotek http://forum.wedkuje.pl/post/splawiki-wlasnej-roboty-efekty-pacy/387024/0 Pozdrawiam
(2012/04/25 22:01)

rafau80

Ok jak tylko zrobie to zaraz wstawie foty ;p (2012/04/26 12:31)