Jak zablokować?

/ 3 odpowiedzi
Mam pytanie, czy istnieje sposób na zablokowanie wiadomości przychodzących na moje PW od pewnego napastliwego chama? Na innych forach jest opcja "ignoruj", tutaj takiej nie znalazłem. Jeśli taka możliwość istnieje to bardzo proszę o wskazówki jak to zrobić.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam
JKarpIII Kultura wypowiedzi na forum portalu www.wedkuje.pl


1. Użytkownik publikując treści na forum portalu www.wedkuje.pl zobowiązuje się kierować następującymi zasadami:
a. Forum portalu www.wedkuje.pl służy do dzielenia się wiedzą, doświadczeniami oraz spostrzeżeniami na temat wędkarstwa w przypisanych do tego kategoriach. Wszelkiego rodzaju wątki oraz posty nie związane z wędkarstwem, publikowane poza pokojem Hydepark, będą usuwane.
b. Jedynym miejscem na forum portalu www.wedkuje.pl, przeznaczonym na tzw. luźne tematy, ale nie łamiące postanowień niniejszego regulaminu, jest pokój Hydepark.
c. Zabrania się publikacji wątków stanowiących personalne ataki i wyzwiska pomiędzy użytkownikami portalu. 
d. Zabrania się używania słów wulgarnych słów, wyzwisk naruszających czyjąś godność osobistą.
e. Zabrania się obrażania innych użytkowników oraz ironicznego odnoszenia się do ich wyglądu, wieku, seksualności, wyznania, narodowości, koloru skóry itp.
f. Zabrania się publikacji materiałów audiowizualnych, fotografii oraz linków do stron o treściach pornograficznych, rasistowskich, itp.
g. Zabrania się wklejania w treści postów aktywnych linków, reklam, elementów kodu lub innych wywołań powodujących przekierowanie użytkownika na niechcianą stronę o charakterze komercyjnym (strona zawierająca jakiekolwiek reklamy lub podobnie działające formy).
h. Zabrania się uporczywego nękania, nagabywania innych użytkowników zarówno na forum portalu www.wedkuje.pl, a także w prywatnej korespondencji w ramach portalu. 


Zgłoś administracji tego kogoś. A dlaczego nie podasz kto to - chętnie zasypiemy mu skrzynkę wiadomościami ;-)
JK

(2015/11/02 16:40)

Piotr 100574


o i tu poprę JK,dobry pomysł  (2015/11/02 17:13)

Sith


Daruję go zdrowiem... ;-)
Nie chcę upubliczniać, tym bardziej, że pisze do mnie na PW, a nie na forum. Jakoś przeżyję, ostatecznie w moim długim już żywobuciu spotkałem nie jednego idiotę, to ten jeden więcej, jeden mniej nie robi różnicy. Po prostu będę od razu kasował jego wiadomości bez czytania, żeby nie podnosić sobie adrenaliny, pozostawię ją na spotkanie z "rybą życia".
Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.
(2015/11/03 06:16)