Jak zwabić suma?

/ 12 odpowiedzi
jak zwabic suma na rzece glebokosc od 6m do 10 m lowie z wyspy
rolo81


pozdrawiam i dzieki (2010/08/29 16:56)

Romuald55


Zwabienie suma w takich warunkach to raczej niemozliwe,mowie o duzych sumach.Musisz go raczej poszukac,gdzie zeruje.Zeruje noca na wyplyceniach w poblizu swoich kryjowek na drobnice.Tam go dostaniesz.Kazda inna sytuacja to przypadek. (2010/08/29 17:25)

u?ytkownik35722


Zwabienie suma w takich warunkach to raczej niemozliwe,mowie o duzych sumach.Musisz go raczej poszukac,gdzie zeruje.Zeruje noca na wyplyceniach w poblizu swoich kryjowek na drobnice.Tam go dostaniesz.Kazda inna sytuacja to przypadek.

 

 

 

 

 

 

Mylisz się kolego i to bardzo .

(2010/08/29 17:43)

Romuald55


Kolego franz...krwia i watroba necilem sumy juz ponad 20 lat temu....w czasach kiedy krew mozna bylo dostac w kazdej rzezni.Skutek byl marny."konia z rzedem " temu kto dzis bez problemow kupi wiadro swiezej krwi. (2010/08/29 18:18)

u?ytkownik35722


Krew według mnie jest mniej ważna , ważna jest wątroba którą można spokojnie przyciągnąć wielkie wąsy na łowisko i jak się okazuje nie tylko wąsy . Marny skutek powiadasz , 20 lat temu hmmm , więc twierdzisz , że jeżeli ty nie miałeś wyników to zanęcić suma nie można tylko trzeba go szukać hmmm ? No dość konserwatywna teoria . Ten sposób z siatką z marketu okazał się rewelacyjny i nie będą pisał co złowiłem bo mi nie uwierzycie ale już nigdy tego sposobu nie odpuszczę ! (2010/08/29 18:38)

rolo81


Sam próbowałem łapać na wątrobę bez nęcenia krwią i masz racje że krew jest zbędna. (2010/08/29 18:56)

rolo81


Sam próbowałem łapać na wątrobę bez nęcenia krwią i masz racje że krew jest zbędna. (2010/08/29 18:59)

Romuald55


Watrobka zwlaszcza drobiowa jest dobra przyneta na suma.I rozne sa opinie,jedni twierdza ze swieza inni ze wrecz odwrotnie.Ja na watrobke lowilem wielokrotnie w dzien z gruntu rzucajac w warkocz.Efekt...kilkukilogramowe sumki.Watroba umieszczona w siatce smuzy krotko i po kilkunastu minutach jest wyplukana.Moim zdaniem lepszy efekt mialaby glina z krwia suszona zamiast,lub z watroba umieszczona w siatce jak pisal Kolega franz poniewaz bedzie zdecydowanie dluzej smuzyc.Tylko ze duzy sum nie siedzi w nurcie i nie dotrze do niego wabiacy zapach.Ja pisze na podstawie moich wieloletnich obserwacji i doswiadczen. Ale trzeba pamietac ze kazda woda w roznym okresie jest inna i moze sprawic mila nispodzianke.Trzeba probowac roznych sposobow. (2010/08/29 19:58)

Manolo8


Powinieneś użyć Kwoka, jak podpłynie w pobliże Twojego stanowiska to znajdzie przynęte.
http://www.youtube.com/watch?v=1xBVF96SjKQ (2010/08/29 22:44)

Pawik


Powinieneś użyć Kwoka, jak podpłynie w pobliże Twojego stanowiska to znajdzie przynęte.
http://www.youtube.com/watch?v=1xBVF96SjKQ


Co to dokladnie za urzadzenie ?? (2010/08/30 13:21)