Jak zrobić spławik z trzciny

/ 11 odpowiedzi

  • konto usunięte

Wędkarstwo spławikowe
?? Jak pomalować i jak go zrobić ??

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

spokojny


Co mam Ci tu wiele opowiadać zajrzyj na mojego bloga
Spławiki - jak powstaje spławik
A poza tym, zacznij korzystać z wyszukiwarki w tej grupie jest już kilka wątków na temat wykonania spławików, zapraszam Cię do dyskusji na forum grupy osób zajmujących się wykonywaniem spławików w sposób mniej lub bardziej profesjonalny, o ile mowa o amatorskiej zabawie w tym temacie.
Pozdrawiam (2012/01/01 21:15)

rafal05


Wystarczy wpisać pytanie w google. (2012/01/01 21:16)

bodzinski


http://www.youtube.com/watch?v=AXc6D3Hy7qA (2012/01/01 21:17)

garsija


A nie lepiej kupić i zyskać na czasie (2012/01/01 21:38)

spokojny


Kolego garsija oczywiście że łatwiej kupić, tylko jest kilka za wykonaniem własnego spławika.
1. przede wszystkim satysfakcja z własnego wykonania takiego spławika, jakiego ty nie kupisz2. wykonam sobie spławik z taką anteną jaką chcę mieć, by dobrze ją widzieć3. wolny czas wykorzystuję na swoje hobby, tworząc spławik do konkretnej metody udoskonalam go, a nie tylko kopiuję, jednocześnie poprzez analizę konstrukcji doskonalę swoją technikę połowu, skuteczniej mogę łowić na łowisku.4. robię bo lubię
Pozdrawiam (2012/01/01 21:46)

garsija


Jak kto woli pozdrawiam (2012/01/01 22:04)

spokojny


To prawda, Ty masz prawo kupić, a ja własnoręcznie wykonać :) (2012/01/01 22:09)

koksik2703


... 5.Gdy robimy spławiki masowo często wychodzi taniej niż kupne spławiki
    6.Może się nie znam ale wąrpie by w sklepach były takie waglerki o dł 40-50cm a można je zrobić samemu (2012/01/31 18:38)

u?ytkownik54091


... 5.Gdy robimy spławiki masowo często wychodzi taniej niż kupne spławiki
    6.Może się nie znam ale wąrpie by w sklepach były takie waglerki o dł 40-50cm a można je zrobić samemu

Michał bardzo, powtarzam Bardzo się mylisz! Dlatego, że cytuje :: Gdy robimy spławiki masowo często wychodzi taniej niż kupne spławiki.??? Chodzi mi o wyraz często! Z nim się absolutnie  nie zgadzam i zamieniłbym go na ZAWSZE. Dlatego, ŻE! "Zawsze" nam to wychodzi taniej i to bardzo dużo taniej, a ponad to, ile to jest uciechy jak się zobaczymy branie na własnoręcznie wykonanym spławiku! Kto tego nie doświadczył? Niech żałuje i to bardzo żałuje. Pozdrawiam Bogdan. (2012/01/31 19:06)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

elkak


Kolego garsija oczywiście że łatwiej kupić, tylko jest kilka za wykonaniem własnego spławika.
1. przede wszystkim satysfakcja z własnego wykonania takiego spławika, jakiego ty nie kupisz2. wykonam sobie spławik z taką anteną jaką chcę mieć, by dobrze ją widzieć3. wolny czas wykorzystuję na swoje hobby, tworząc spławik do konkretnej metody udoskonalam go, a nie tylko kopiuję, jednocześnie poprzez analizę konstrukcji doskonalę swoją technikę połowu, skuteczniej mogę łowić na łowisku.4. robię bo lubię
to co napisałeś Grzesiu jest naprawdę wspaniałewielokrotnie spotykaliśmy nad wodą wędkarzy , którzy byli zachwyceni naszymi spławikami, wręcz wymuszali od nas aby im odstąpic kilka sztuk, niejednokrotnie z wypadu na ryby wracaliśmy do domu z pustymi tubami, i to własnie nas bardzo cieszy, a to że mamy stałych odbiorców nie jest żadną nowością, i tak trzymać .....
(2012/01/31 20:40)

krychu26


o ja ciezamiast przynęt są tu spławikimoże warto zmienić kategorie (2012/02/01 18:45)